Różnorodne usługi sprzątające

Ewa-Pol to nowoczesna firma sprzątająca, która wykonuje usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem, a także profesjonalnym sprzętem. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnej chemii, by efekty naszych działań zawsze spełniały oczekiwania klientów. Wiele lat pracy pozwoliło nam wypracować wysokie standardy i zyskać uznanie wśród klientów. Dzisiaj świadczymy usługi sprzątające dla firm w większych miastach w Polsce. Oferujemy sprzątanie przemysłowe i pobudowlane, po zalaniu oraz sprzątanie pomieszczeń w biurowcach klasy A i B.

Profesjonalna firma sprzątająca

Oferujemy również sprzątanie obiektów medycznych i sportowych. W swojej pracy wykorzystujemy zaawansowaną chemię oraz środki dezynfekujące. Wykonujemy również mycie okien techniką tradycyjną i alpinistyczną. Działamy w Polsce na terenie większych miast: Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Gdańsk. Pracujemy w biurowcach, budynkach firmowych, na halach przemysłowych oraz na terenach należących do wspólnot mieszkaniowych – czuwamy nad stanem technicznym budynków i realizujemy wszystkie prace administracyjne oraz konserwacyjne, które mają utrzymać nieruchomość w doskonałym stanie. W Ewa-Pol nieustannie się rozwijamy i zdobywamy doświadczenie, by móc proponować naszym klientom usługi, które spełnią ich potrzeby i oczekiwania.

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?tel. 730 740 307

tel. 42 648-30-16

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


Czytaj więcej
z poniższymi informacjami

FACHOWOŚĆ.
PERFEKCJA.
NOWOCZESNOŚĆ.

Firma sprzątająca Ewa-Pol powstała w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku. Działamy szybko i skutecznie, by zaspokoić potrzeby różnorodnych klientów. Nasz zespół pracowników tworzą specjaliści z doświadczeniem. W zakresie kompleksowego sprzątania i utrzymywania czystości łączymy fachowość i nowoczesność. Oferujemy usługi sprzątające na najwyższym poziomie. Do wykonywania powierzonych zadań wykorzystujemy profesjonalną chemię oraz sprzęt czyszczący. Dzięki temu możemy zaoferować usługi na najwyższym standardzie.

Nabyte doświadczenie w zakresie sprzątania biur, powierzchni magazynowych, utrzymywania w czystości ośrodków medycznych i dbania o czystość zakładów przemysłowych, pozwala nam świadczyć usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Chętnie dzielimy się z klientami zdobytą wiedzą i pomagamy opracować najlepszy system sprzątania, który pozwoli osiągnąć najlepsze efekty. Do sprzątania używamy jedynie profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznej chemii. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do potrzeb. Przed podjęciem współpracy określamy szczegółowo zakres prac oraz harmonogram działań, by później postępować zgodnie z wytycznymi i koncentrować się na zaspokojeniu potrzeb klientów.

Zaufaj nam, sprzątamy zawodowo.

Sprzątanie Biur

Sprzątanie Biur

Przejdź Dalej

Sprzątanie Przemysłowe

Sprzątanie Przemysłowe

Przejdź Dalej

Dezynfekcja

Dezynfekcja

Przejdź Dalej

Czyszczenie Posadzek

Czyszczenie Posadzek

Przejdź Dalej

Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych

Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych

Przejdź Dalej

Sprzątanie Spółdzielni Mieszkaniowych

Sprzątanie Spółdzielni Mieszkaniowych

Przejdź Dalej

Pielęgnacja Terenów Zielonych

Pielęgnacja Terenów Zielonych

Przejdź Dalej

Sprzątanie Pobudowlane

Sprzątanie Pobudowlane

Przejdź Dalej

Czyszczenie Domów i Hoteli

Czyszczenie Domów i Hoteli

Przejdź Dalej

Sprzątanie Obiektów Medycznych

Sprzątanie Obiektów Medycznych

Przejdź Dalej

Sprzątanie Obiektów Sportowych

Sprzątanie Obiektów Sportowych

Przejdź Dalej

firma sprzątająca warszawa

firma sprzątająca gdańsk

firma sprzątająca łódź

firma sprzątająca wrocław

firma sprzątająca kraków

firma sprzątająca poznań

firma sprzątająca toruń

firma sprzątająca bydgoszcz

firma sprzątająca katowice

firma sprzątająca lublin

dezynfekcja powierzchni warszawa

dezynfekcja pomieszczeń warszawa

odśnieżanie warszawa

odśnieżanie łódź

odśnieżanie dachów

odsnieżanie dróg warszawa

odśnieżanie dróg łódź

odśnieżanie dróg

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kwota częściowa
0,00
Całkowita kwota
0,00
Kontynuuj zakypy
0