Odśnieżanie dróg – Warszawa

Zastanawiasz się, czyim obowiązkiem jest odśnieżanie dróg? Warszawa powołała Zarząd Oczyszczania Miasta, który zajmuje się utrzymaniem porządku na głównych trasach miejskich i podmiejskich. Trzeba jednak pamiętać, że to w gestii właścicieli poszczególnych nieruchomości czy osiedlami leży usuwanie śniegu z wewnętrznych dróg dojazdowych. Na szczęście jako ich zarządca nie musisz przeprowadzać tych czasochłonnych, męczących prac samodzielnie. Możesz zlecić je specjalistom z zewnątrz!

Ewa-Pol to przedsiębiorstwo zajmujące się utrzymaniem porządku. Zimą jedną z głównych czynności, na których się koncentrujemy jest odśnieżanie dróg. Warszawa i najbliższe okolice miasta są rejonem naszej działalności. To tutaj realizujemy zlecenia na rzecz osób prywatnych, firm, zarządzających wspólnotami i spółdzielniami. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie oraz estetyce krajobrazu zimą – skontaktuj się z nami. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam szybko i zgodnie z przepisami obowiązującego prawa oczyszczać trakty komunikacyjne, place, chodniki oraz parkingi. Kompleksowo dbamy o infrastrukturę drogową, co jest szczególnie ważne zimą.

Komu zlecić odśnieżanie dróg (Warszawa)?

Wszyscy wiedzą jak ważne dla komfortu jazdy i jej bezpieczeństwa jest odśnieżanie dróg. Warszawa pod tym względem nie różni się od innych miast. Na ruchliwych ekspresówkach oraz miejskich ulicach nie ma miejsca na hałdy śniegu czy oblodzenie. Podobnie jest na osiedlach, w parkach, na skwerach czy na terenie prywatnych posesji. Wszędzie tam, w trosce o wygodę ludzi, a także mając na uwadze kondycję techniczną nawierzchni, zalecane jest regularne i sumienne usuwanie lodu czy śniegu. W wykonaniu specjalistów Ewa-Pol oznacza to:

 • odśnieżanie maszynowe lub/i ręczne,
 • wywóz śniegu za pomocą wywrotki,
 • posypywanie nawierzchni solą lub/i piaskiem.

Nasze usługi są wyspecjalizowane, świadczone w zakresie odpowiadającym oczekiwaniom klienta. Zakładają usuwanie śniegu – nie tylko jego przesuwanie z jezdni na pobocze, ale też wywożenie. To skutkuje rzeczywistym uporządkowaniem terenu wokół nieruchomości mieszkalnych, biurowych czy przemysłowych, które podlegają naszej pieczy.

Zapraszamy do współpracy, gdy potrzebne Ci rzetelne, profesjonalne odśnieżanie dróg. Warszawa to rejon, gdzie działamy i gdzie mamy wielu zadowolonych klientów. Z myślą o nich rozszerzamy zakres świadczonych usług i dbamy o ich najwyższą jakość. Proponujemy skorzystanie z naszych usług abonamentowo lub doraźnie, kiedy zajdzie taka potrzeba. Jesteśmy elastyczni w realizowaniu zleconych nam zadań.Odśnieżanie Dróg Warszawa

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0