Dezynfekcja powierzchni w wykonaniu profesjonalnej firmy

Zagadnienia związane z odkażaniem pomieszczeń, przedmiotów i części ciała w ostatnich miesiącach żywo interesują społeczeństwo. Chcąc jak najlepiej zatroszczyć się o zdrowie i samopoczucie domowników lub pracowników, pamiętaj o szczególnych wymogach i reżimie sanitarnym. W jego zakresie jest także dezynfekcja powierzchni, którą można zlecić firmie zewnętrznej. Dlaczego warto skorzystać z usług specjalistów? Ponieważ dezynfekcja w ich wykonaniu przeprowadzana jest profesjonalnie z zachowaniem wszelkich standardów i norm bezpieczeństwa. Po zakończonej pracy masz pewność, że pomieszczenie, które użytkujesz, jest czyste, wolne od wirusów, bakterii czy grzybów.

Interesuje Cię fachowa i skuteczna dezynfekcja powierzchni? Warszawa to jedno z miast, gdzie działa firma Ewa-Pol – przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w utrzymaniu czystości oraz odkażaniu. Serdecznie zachęcamy do współpracy z nami, która obejmuje oględziny, wybór najlepszej metody, przeprowadzenie prac oraz kontrolę efektów. Już teraz skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie w Twoim domu lub miejscu pracy!

Jak przebiega dezynfekcja powierzchni w Warszawie?

Niektóre metody są dość inwazyjne i wymagają np. opuszczenia pomieszczenia na kilka godzin czy zastosowania toksycznych środków. Ważne jest zatem, aby dopasować najlepszą technikę, ilość preparatu w odniesieniu do wyposażenia oraz metrażu wnętrza, a także miejsca, gdzie przeprowadzana jest dezynfekcja powierzchni. Warszawa jest miastem, w którym tego typu prace są przeprowadzane w biurowcach, domach prywatnych, placówkach medycznych, obiektach sportowych i innych, objętych szczególnym reżimem sanitarnym (nie tylko w czasach pandemii). Doskonale znamy obowiązujące w nich zasady BHP i elastycznie dopasowujemy metody do oczekiwań naszych klientów. W ten sposób mamy pewność, że efekty pracy będą zgodne z oczekiwaniami, a wnętrza w miejscu, gdzie mieszkasz lub pracujesz czyste, wolne od bakterii, wirusów, grzybów, zachwycające świeżym, przyjaznym mikroklimatem.

Dezynfekcja powierzchni odbywa się z wykorzystaniem kilku technik i profesjonalnego sprzętu. Stosujemy preparaty biobójcze, ozonowanie lub naświetlanie lampami UV-C. Dbamy o to, aby dezynfekcja – jej czas, intensywność i częstotliwość odbywały się w sposób niezagrażający ludziom czy zwierzętom. Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo. Dlatego jeżeli szukasz wykwalifikowanej firmy do odkażania pomieszczeń, a miejscem Twojej pracy czy mieszkania jest Warszawa skontaktuj się z Ewa-Pol!

Dezynfekcja powierzchni w Warszawie – popularne metody

Wspomniana już różnorodność pomieszczeń, ich charakteru czy wyposażenia sprawia, że dezynfekcja powierzchni może być przeprowadzana na kilka sposobów. Dzięki dużemu wyborowi metod odkażania można mieć pewność, że proces przebiegnie bezpiecznie oraz skutecznie. Która technika daje dobre rezultaty?

 • Stosowanie preparatów biobójczych – środki na bazie alkoholu (zawartość minimum 70%) w formie płynów lub spray’ów, niszczą drobnoustroje. Powszechne ze względu na łatwą i szybką aplikację,
 • ozonowanie – usuwa grzyby, wirusy, pleśń, alergeny i roztocza. Jest szkodliwe dla organizmów żywych, dlatego na czas rozpylania ozonu pomieszczenie musi być wyłączone z użytku,
 • • naświetlanie lampami UV-C – promieniowanie niszczy mikroorganizmy, jest przeprowadzane w zamkniętym pokoju.

Zdarza się, że ze względu na specyfikę obiektu nie da się trafnie wybrać tylko jednej metody. Dlatego tam, gdzie zachodzi konieczność całkowitego, 100-procentowego zwalczenia wirusów czy bakterii, stosowana jest podwójna dezynfekcja powierzchni. Warszawa jest jednym z miast, gdzie przedsiębiorstwa decydują się na powierzenie tych zadań firmie zewnętrznej.

Bezpieczeństwo dezynfekcji powierzchni – Warszawa

Dezynfekcja powierzchni wymaga użycia silnych środków – niektóre są obojętne dla ludzi, a inne wręcz przeciwnie. Zdarza się, że środki na bazie alkoholu niszczą również przedmioty. Dlatego, planując odkażanie skonsultuj się ze specjalistami, którzy ocenią, jaka technika będzie najbezpieczniejsza w Twoim obiekcie.

Warszawa - dezynfekcja powierzchni w wykonaniu firmy zewnętrznej

Dobór właściwej metody, bezpieczna aplikacja środków odkażających w odpowiedniej ilości – ze względu na złożoność procesu, jakim jest dezynfekcja powierzchni lepiej zlecić ją firmie zewnętrznej. Unikniesz konieczności angażowania swojego personelu, a także kosztownej inwestycji w sprzęt do ozonowania czy lampę UV-C. Często prace są przeprowadzane w weekendy lub w nocy, co eliminuje problem wyłączenia pomieszczenia z powszechnego użytku.

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0