Dlaczego warto zatrudnić zewnętrzną firmę sprzątającą w Łodzi?

W Twojej firmie, niczym trybiki w idealnie zaprogramowanej maszynie, pracują różne działy i zespoły. Wyszkolenie i opłacenie pracowników w każdym z nich wymaga sporych nakładów czasu oraz pieniędzy. Zatem kiedy szukasz osoby, która zajmie się utrzymaniem porządku w biurze, warto rozważyć zatrudnienie specjalisty z zewnątrz. Firma sprzątająca z Łodzi udostępnia zaangażowany personel, a współpraca z nią to popularna praktyka, dzięki której Ty skupiasz się na swoim obowiązkach zawodowych, a eksperci w swoim fachu zajmują się powierzonymi im zadaniami. Poznaj wszystkie zalety tego rozwiązania.

Dobra firma sprzątająca w Łodzi, czyli jaka?

Jak spośród tylu usługodawców wybrać tego najlepszego? Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę zakres czynności, w jakich ma Cię wesprzeć firma sprzątająca oraz częstotliwość ich pracy. Współpraca może być stała lub doraźna, np. przy okazji remontu lub relokacji biura. Jeżeli zarządzasz obiektem medycznym lub przemysłowym, prawdopodobnie masz konkretne oczekiwania co do standardu usług, jakie świadczy firma sprzątająca. Łódź to miasto, w którym zarejestrowanych jest wiele przedsiębiorstw zajmujących się utrzymaniem czystości.

Zakres usług firmy sprzątającej w Łodzi

Wspomniana już wszechstronność przedsiębiorstw usługowych sprawia, że zatrudniona firma sprzątająca wyręczy Cię niemal we wszystkim i zadba o:

 • czystość posadzek (w tym posadzek przemysłowych, wykładzin),
 • czystość kostki brukowej,
 • elegancki wygląd terenów zielonych,
 • odśnieżanie,
 • wynoszenie gruzu i innych odpadów wielkogabarytowych,
 • mycie okien (również metodami alpinistycznymi),

Dobra firmy sprzątające z Łodzi może zaproponować rozszerzenie współpracy o profesjonalną ochronę stacjonarną i niestacjonarną obiektów, a także techniczne zarządzanie nieruchomościami.

Zalety ze współpracy z firmą sprzątającą w Łodzi

Scedowanie części obowiązków na specjalistów z zewnątrz pozwoli Ci cieszyć się przyjemnym klimatem w biurze – zadba o to doświadczona firma sprzątająca. Zaletą jest nie tylko czystość spełniająca wymogi BHP, ale też oszczędność czasu i pieniędzy. Zazwyczaj znacznie bardziej opłacalne jest korzystanie z usług profesjonalnej ekipy na zasadzie outsourcingu niż tworzenie własnego zespołu zajmującego się utrzymaniem czystości. Zwłaszcza że firmy sprzątające pracują dyskretnie i cicho – często poza godzinami funkcjonowania biura (także w nocy czy w weekendy).

Dobra firma sprzątająca - Łódź

Potrzebna Ci dobra firma sprzątająca z Łodzi? Jej poszukiwania warto zacząć od przejrzenia lokalnych ofert, a także zebrania opinii na temat przedsiębiorstw działających na tym obszarze. To zrozumiałe, że zależy Ci na współpracy z zespołem, który jest rzetelny, terminowy, dokładny i po prostu godny zaufania.

Twoje oczekiwania spełni nowoczesne przedsiębiorstwo EWA-POL, będące jednym z liderów w swojej branży. Ważne jest, aby firma sprzątająca była elastyczna i gotowa do pracy także w niestandardowych godzinach. Musi też dysponować własnym sprzętem (polerki, odkurzacze, myjki) oraz wysokiej jakości specjalistyczną chemią. Uzgodnij z nią harmonogram prac, ich zakres oraz częstotliwość i oczywiście cenę.

Nowoczesna i samowystarczalna firma sprzątająca – Łódź

Już na wstępie zaznaczamy, że Ewa-Pol to nowoczesna firma sprzątająca. Łódź to główny obszar naszych działań, gdzie skupiamy się na wspieraniu przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki. Szczególnie zaś specjalizujemy się w pracach przemysłowych, głównie związanych z utrzymaniem posadzek (ich polerowaniem, konserwacją, zabezpieczeniem).

Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia takie jak szorowarki czy wysokoobrotowe czy szorowarki myjąco-zbierające, aby przywracać świeżość i czystość nawet w mocno zabrudzonych miejscach. Jesteśmy przy tym samowystarczalni – sprzątanie firm (Łódź) jest realizowane przez naszych specjalistów, którzy mają niezbędne uprawnienia i są samowystarczalni (nie zatrudniamy podwykonawców, co zwiększa kontrolę nad procesami i daje Ci większe poczucie pewności oraz bezpieczeństwa).

Zamów kompleksowe sprzątanie firm (Łódź)

Interesuje Cię regularne czyszczenie mebli, posadzek, mycie okien? Możesz zdecydować się na abonamentowe sprzątanie firm – Łódź i inne miasta chętnie korzystają z tej opcji, bo pozwala ona na bieżąco dbać o porządek. Możesz też z powodzeniem wybrać inną opcję, czyli gruntowne sprzątanie pobudowlane, poremontowe i po przeprowadzce. To oferta obejmująca podstawianie kontenerów, segregowanie odpadów i wywożenie gruzu.

Jako kompleksowo i niezależnie działająca firma sprzątająca (Łódź), Ewa-Pol szybko stanie się Twoim niezawodnym, godnym zaufania partnerem w biznesie. Realizujemy usługi porządkowe dla hoteli, obiektów gastronomicznych, placówek medycznych, sportowych i edukacyjnych. Specjalizujemy się w utrzymaniu posadzek przemysłowych, ich czyszczeniu, renowacji oraz konserwacji. Mamy na swoim koncie wiele udanych realizacji dla naszych klientów z różnych branż, którzy zamówili u nas sprzątanie firm. Łódź i okolice to rejon naszej działalności, więc jeśli tutaj mieści się Twoje przedsiębiorstwo – zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Ewa-Pol.

Firma Sprzątająca Łódź

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0