Odśnieżanie dróg – Łódź

Czy wiesz, że również w zakresie Twoich obowiązków leży odśnieżanie dróg? Łódź, a konkretniej Urząd Miasta Łodzi zapewnia pługopiaskarki, a także gotowość do usuwania śniegu z ulic przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Jednak to zadanie jest realizowane wyłącznie w tych regionach, które podlegają Wydziałowi Gospodarki Komunalnej Miasta Łodzi. Jednak na prywatnych osiedlach, na terenie obiektów mieszkaniowych i zakładów przemysłowych zachodzi konieczność samodzielnego usuwania śniegu i lodu. Oczywiście większość zarządzających decyduje się na scedowanie tego zadania na firmę zewnętrzną i zatrudnienie specjalistów z Ewa-Pol.

Nasi specjaliści z maksymalnym zaangażowaniem, terminowo i profesjonalnie usuwają śnieg oraz lód, a także zabezpieczają nawierzchnię ulicy przed niszczeniem. W tym celu korzystamy ze sprawdzonych metod mechanicznych oraz ręcznych, a także preparatów, piasku, soli i mieszanek, które są dopuszczone przez polskie prawo. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Obowiązkowe odśnieżanie dróg (Łódź)

Czy wiesz, że Twoim obowiązkiem jest odśnieżanie dróg? Łódź podobnie jak inne polskie miasta może nałożyć dotkliwe kary finansowe za place, chodniki, ulice, parkingi, którymi zarządzasz, a które nie są należycie czyste i przejezdne. Aby usprawnić komunikację w mieście, a przede wszystkim uczynić ją bezpieczną powinieneś zadbać o teren przynależący bezpośrednio do Twojej nieruchomości. Za wypadki komunikacyjne, w których ucierpią piesi, kierowcy, pasażerowie i pojazdy grożą nie tylko mandaty, ale też inne obciążenia finansowe w postaci np. odszkodowania. A te, jak wiadomo, sięgają nieraz wielotysięcznych kwot.

Zleć nam odśnieżanie dróg – Łódź

Świadczymy profesjonalne usługi porządkowe przez cały rok. Zimą głównym zadaniem, wokół którego koncentrujemy nasze wysiłki jest odśnieżanie dróg. Łódź to główny rejon naszej działalności, gdzie współpracujemy z klientami prywatnymi i firmami, oferując im:

 • usługi odśnieżania w ramach abonamentu lub jednorazowo,
 • odśnieżanie ręczne lub mechaniczne,
 • wywóz śniegu i lodu.

Jesteśmy gotowi do pracy w trudnych, wymagających warunkach atmosferycznych. Docieramy do każdego miejsca i z należytą troską oczyszczamy je z zalegającego śniegu oraz lodu. Zabezpieczamy nawierzchnię, aby nie była śliska w dobrym stanie technicznym przetrwała do wiosny. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy, że nasze stawki są konkurencyjne, a jakość pracy pozostaje na bardzo wysokim poziomie.Odśnieżanie Dróg Łódź

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0