Profesjonalna ochrona.
najwyższe standardy

Oferujemy stacjonarną oraz niestacjonarną ochronę biur, domów i magazynów. Nad bezpieczeństwem naszych klientów czuwa profesjonalny zespół ochroniarzy. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższe standardy współpracy. Gwarantujemy bezpieczeństwo, jakiego potrzebujesz. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o ochronę Twojego mienia. W ramach świadczonych usług organizujemy również wyjazdy interwencyjne w razie nagłych wypadków – możesz liczyć na nasze wsparcie.

W zakres usług świadczonych przez Ewa-Pol wchodzi również montaż i obsługa systemów alarmowych oraz monitoring.

Profesjonalna ochrona w Ewa-Pol
zapewniamy pełne bezpieczeństwo

Co nas wyróżnia?

ZAANGAŻOWANIE

Wszystkie powierzone obowiązki wykonujemy z należytą starannością. Nasi pracownicy to osoby odpowiedzialne i oddane swojej pracy.

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Mamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam realizować usługę ochrony na wysokim poziomie. Działamy kompleksowo i dbamy o powierzone mienie.

JAKOŚĆ

W Ewa-Pol inwestujemy w jakość – profesjonalną kadrę i nowoczesny sprzęt, by nasze usługi spełniały oczekiwania wszystkich klientów.

Świadczymy profesjonalne usługi, które spełniają najwyższe standardy branżowe. Z naszym zespołem specjalistów możesz czuć się bezpiecznie – zadbamy o Ciebie i Twoje mienie.

Zorganizujemy profesjonalną ochronę i dołożymy wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Wykwalifikowana kadra, duże doświadczenie, profesjonalne systemu alarmowe - to atuty Ewa-Pol. Przekonaj się o jakości świadczonych przez nas usług – zamów ochronę już dziś!


Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Oferujemy rozwiązania z zakresu ochrony i bezpieczeństwa

  dla klientów biznesowych i indywidualnych.

  01

  OCHRONA STACJONARNA

  02

  OCHRONA NIESTACJONARNA

  03

  WYKWALIFIKOWANA KADRA

  04

  WYJAZDY INTERWENCYJNE

  05

  SYSTEMY ALARMOWE

  06

  SYSTEMY MONITORINGU

  Ochrona spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

  Nowoczesne osiedla są bezpiecznie dzięki systemom alarmowym, ogrodzeniom, bramom sterowanym elektronicznie oraz wykwalifikowanym dozorcom. Nasza firma zajmuje się fizyczną ochroną wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Dbamy o to, aby wszyscy mieszkańcy oraz odwiedzający ich goście czuli się swobodnie, bezpiecznie. Dlatego proponujemy rozbudowany pakiet usług, na który składają się m.in.:

  • obsługa recepcji lub portierni,
  • nadzorowanie instalacji,
  • otwieranie i zamykanie szlabanu,
  • kontrolowanie nagrania z kamer,
  • obchody,
  • odbieranie paczek od kurierów,
  • reagowanie na niepokojące wydarzenia – wzywanie grupy interwencyjnej, policji, straży pożarnej, karetki.

  Zakres ochrony budynków znajdujących się na terenie osiedla jest ustalany i wyceniany indywidualnie. Skontaktuj się z nami i opowiedz, jakiego zakresu wsparcia oczekujesz w zarządzaniu spółdzielnią lub wspólnotą mieszkaniową. Razem dostosujemy pakiet najlepszy dla Twoich potrzeb!

  Obsługa recepcji

  Wiemy, jak ważnym miejscem w Twojej firmie jest recepcja. W ramach usługi, jaką jest ochrona budynków proponujemy obsadzanie stanowiska reprezentatywnego. Osoba oddelegowana do tego zadania:

  • jest profesjonalistą z doświadczeniem zdobytym na recepcji,
  • zna języki obce,
  • jest pomocna, zaangażowana, doskonale zorientowana w zasadach savoir-vivre.

  Ochrona budynków biurowych, mieszkalnych i przemysłowych

  Jedna z głównych usług, jakie świadczy nasza agencja ochrony jest skierowana do zarządzających budynkami biurowymi, mieszkalnymi oraz przemysłowymi. Proponujemy wsparcie wykwalifikowanych pracowników w zakresie monitorowania ruchu i reagowania na nieprawidłowości, sprawdzania instalacji, kontrolowania osób wchodzących i wychodzących z obiektu.

  Kiedy potrzebna Ci profesjonalna ochrona – skontaktuj się z nami. Do podniesienia poziomu bezpieczeństwa oddelegujemy naszych najlepszych pracowników. Możesz być spokojny, że dzięki nim żadna próba włamania, kradzieży czy aktu wandalizmu nie dojdzie do skutku. Ściśle współpracujemy z grupami interwencyjnymi, wzywając odpowiednie służby, jak tylko zauważymy niepokojące sygnały podczas obchodu lub analizowania nagrań z kamer przemysłowych.

  Ochrona mienia – parkingi, place, stoiska

  Naszej pieczy możesz powierzyć budynki firmowe, biurowce, lokale wolnostojące, magazyny. Obsługujemy też spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Ochrona w wymienionym wyżej zakresie to jeszcze nie wszystko. Świadczymy wyspecjalizowane usługi, na które składa się ochrona mienia. Zadbamy o bezpieczeństwo materiałów przywiezionych na plac budowy, elektronarzędzi składowanych na hali oraz innych cennych przedmiotów. Jako wykwalifikowana firma ochroniarska nie dopuścimy do ich kradzieży ani zniszczenia. W swoich działaniach korzystamy z metod tradycyjnych, ale chętnie też sięgamy po najnowsze zdobycze technologiczne, w tym urządzenia audio. W zakresie naszych kompetencji leży:

  • ochrona mienia,
  • ochrona budynków wolnostojących,
  • monitorowanie parkingów i placów.

  Agencja ochrony działająca pod szyldem Ewa-Pol ma na swoim koncie wiele udanych zleceń, interwencji oraz referencji od zadowolonych klientów. Również Ty zaufaj naszemu doświadczeniu, powierzając nam ochronę spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, innych obiektów oraz mienia. Zapraszamy!

  KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

  Serwis sprzątający. Ochrona. Techniczna administracja

  PROFESJONALNA OCHRONA TWOJEGO MIENIA

  W Ewa-Pol świadczymy profesjonalne usługi ochrony dla klientów indywidualnych i biznesowych. Świadczona przez nas ochrona mienia to ważny element naszej działalności. Sprawujemy pieczę nad prywatnymi domami, budynkami firmowymi, halami i magazynami. Opiekujemy się powierzonym mieniem i majątkiem firmowym zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki którym nasza firma od wielu lat wyróżnia się skutecznie na tle konkurencji. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, które chcą, by ktoś sprawował pieczę nad ich majątkiem i czuwał nad bezpieczeństwem. Fachowo opiekujemy się domem podczas dłuższej nieobecności gospodarzy, a także wtedy, gdy właściciele przebywają w domu, czyli codziennie zarówno w dzień, jak i w nocy. Realizujemy polecone zadania odpowiedzialnie i terminowo rygorystycznie przestrzegając zawartych umów i nieustannie dbając o przestrzeganie wysokich standardów.

  Firma ochroniarska o wysokich standardach

  Skorzystaj z naszych usług ochroniarskich i śpij spokojnie! My zadbamy o Twój dom, garaż, samochód i majątek firmowy. Pamiętaj, że nad bezpieczeństwem wszystkich naszych klientów czuwa zespół wykwalifikowanych pracowników-ochroniarzy Ewa – Pol. Oferujemy naszym klientom – przedsiębiorcom i osobom prywatnym – nową jakość ochrony. Od wielu lat obserwujemy to, co dzieje się na rynku usług ochroniarskich, dlatego działamy według ogólnie przyjętych norm i własnych standardów. Instalujemy profesjonalne systemy alarmowe i monitoring, by jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo naszych zleceniodawców. Przekonaj się, jak wygląda świadczenie przez nas usług ochroniarskich. Ewa-Pol to profesjonalna ochrona mienia i ochrona obiektów – powierz nam swój budynek firmowy lub dom, a na pewno będzie bezpieczny!

  OCHRONA W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH W POLSCE

  Jako profesjonalna firma ochroniarska, działamy na terenie dużych polskich miast, zapewniając naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. Obsługujemy: Warszawę, Kraków, Poznań, Łódź i Gdańsk, a także Gdynię i Sopot – całe Trójmiasto. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra, która dba o przestrzeganie standardów. Odpowiedzialne podejście, umiejętność przewidywania, konsekwencja w działaniu i opanowanie to cechy, jakie musi mieć pracownik Ewa-Pol, który chce pracować w ochronie. Dbamy o odpowiednie przeszkolenie naszej kadry, regularnie organizujemy spotkania doszkalające. Na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie naszych klientów – przekonaj się sam, jak działamy! Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przyjedziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć nieruchomość i przygotować indywidualną wycenę. Umów się na spotkanie z doradcą Ewa-Pol już dziś!

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0