Profesjonalna ochrona.
najwyższe standardy

Oferujemy stacjonarną oraz niestacjonarną ochronę biur, domów i magazynów. Nad bezpieczeństwem naszych klientów czuwa profesjonalny zespół ochroniarzy. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższe standardy współpracy. Gwarantujemy bezpieczeństwo, jakiego potrzebujesz. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o ochronę Twojego mienia. W ramach świadczonych usług organizujemy również wyjazdy interwencyjne w razie nagłych wypadków – możesz liczyć na nasze wsparcie.

W zakres usług świadczonych przez Ewa-Pol wchodzi również montaż i obsługa systemów alarmowych oraz monitoring.

Profesjonalna ochrona w Ewa-Pol
zapewniamy pełne bezpieczeństwo

Co nas wyróżnia?

ZAANGAŻOWANIE

Wszystkie powierzone obowiązki wykonujemy z należytą starannością. Nasi pracownicy to osoby odpowiedzialne i oddane swojej pracy.

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Mamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam realizować usługę ochrony na wysokim poziomie. Działamy kompleksowo i dbamy o powierzone mienie.

JAKOŚĆ

W Ewa-Pol inwestujemy w jakość – profesjonalną kadrę i nowoczesny sprzęt, by nasze usługi spełniały oczekiwania wszystkich klientów.

Świadczymy profesjonalne usługi, które spełniają najwyższe standardy branżowe. Z naszym zespołem specjalistów możesz czuć się bezpiecznie – zadbamy o Ciebie i Twoje mienie.

Zorganizujemy profesjonalną ochronę i dołożymy wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Wykwalifikowana kadra, duże doświadczenie, profesjonalne systemu alarmowe - to atuty Ewa-Pol. Przekonaj się o jakości świadczonych przez nas usług – zamów ochronę już dziś!


Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?tel. 730 740 307

tel. 42 648-30-16

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


Czytaj więcej
z poniższymi informacjami

Oferujemy rozwiązania z zakresu ochrony i bezpieczeństwa

dla klientów biznesowych i indywidualnych.

01

OCHRONA STACJONARNA

02

OCHRONA NIESTACJONARNA

03

WYKWALIFIKOWANA KADRA

04

WYJAZDY INTERWENCYJNE

05

SYSTEMY ALARMOWE

06

SYSTEMY MONITORINGU

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Serwis sprzątający. Ochrona. Techniczna administracja

PROFESJONALNA OCHRONA TWOJEGO MIENIA

W Ewa-Pol świadczymy profesjonalne usługi ochrony dla klientów indywidualnych i biznesowych. Świadczona przez nas ochrona mienia to ważny element naszej działalności. Sprawujemy pieczę nad prywatnymi domami, budynkami firmowymi, halami i magazynami. Opiekujemy się powierzonym mieniem i majątkiem firmowym zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki którym nasza firma od wielu lat wyróżnia się skutecznie na tle konkurencji. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, które chcą, by ktoś sprawował pieczę nad ich majątkiem i czuwał nad bezpieczeństwem. Fachowo opiekujemy się domem podczas dłuższej nieobecności gospodarzy, a także wtedy, gdy właściciele przebywają w domu, czyli codziennie zarówno w dzień, jak i w nocy. Realizujemy polecone zadania odpowiedzialnie i terminowo rygorystycznie przestrzegając zawartych umów i nieustannie dbając o przestrzeganie wysokich standardów.

Firma ochroniarska o wysokich standardach

Skorzystaj z naszych usług ochroniarskich i śpij spokojnie! My zadbamy o Twój dom, garaż, samochód i majątek firmowy. Pamiętaj, że nad bezpieczeństwem wszystkich naszych klientów czuwa zespół wykwalifikowanych pracowników-ochroniarzy Ewa – Pol. Oferujemy naszym klientom – przedsiębiorcom i osobom prywatnym – nową jakość ochrony. Od wielu lat obserwujemy to, co dzieje się na rynku usług ochroniarskich, dlatego działamy według ogólnie przyjętych norm i własnych standardów. Instalujemy profesjonalne systemy alarmowe i monitoring, by jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo naszych zleceniodawców. Przekonaj się, jak wygląda świadczenie przez nas usług ochroniarskich. Ewa-Pol to profesjonalna ochrona mienia i ochrona obiektów – powierz nam swój budynek firmowy lub dom, a na pewno będzie bezpieczny!

OCHRONA W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH W POLSCE

Jako profesjonalna firma ochroniarska, działamy na terenie dużych polskich miast, zapewniając naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. Obsługujemy: Warszawę, Kraków, Poznań, Łódź i Gdańsk, a także Gdynię i Sopot – całe Trójmiasto. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra, która dba o przestrzeganie standardów. Odpowiedzialne podejście, umiejętność przewidywania, konsekwencja w działaniu i opanowanie to cechy, jakie musi mieć pracownik Ewa-Pol, który chce pracować w ochronie. Dbamy o odpowiednie przeszkolenie naszej kadry, regularnie organizujemy spotkania doszkalające. Na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie naszych klientów – przekonaj się sam, jak działamy! Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przyjedziemy pod wskazany adres, aby obejrzeć nieruchomość i przygotować indywidualną wycenę. Umów się na spotkanie z doradcą Ewa-Pol już dziś!

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kwota częściowa
0,00
Całkowita kwota
0,00
Kontynuuj zakypy
0