Profesjonalna ochrona.
najwyższe standardy

Oferujemy stacjonarną oraz niestacjonarną ochronę biur, domów i magazynów. Nad bezpieczeństwem naszych klientów czuwa profesjonalny zespół ochroniarzy. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższe standardy współpracy. Gwarantujemy bezpieczeństwo, jakiego potrzebujesz. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o ochronę Twojego mienia. W ramach świadczonych usług organizujemy również wyjazdy interwencyjne w razie nagłych wypadków – możesz liczyć na nasze wsparcie.

W zakres usług świadczonych przez Ewa-Pol wchodzi również montaż i obsługa systemów alarmowych oraz monitoring.

Profesjonalna ochrona w Ewa-Pol E
zapewniamy pełne bezpieczeństwo

Co nas wyróżnia?

ZAANGAŻOWANIE

Wszystkie powierzone obowiązki wykonujemy z należytą starannością. Nasi pracownicy to osoby odpowiedzialne i oddane swojej pracy.

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Mamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam realizować usługę ochrony na wysokim poziomie. Działamy kompleksowo i dbamy o powierzone mienie.

JAKOŚĆ

W Ewa-Pol inwestujemy w jakość – profesjonalną kadrę i nowoczesny sprzęt, by nasze usługi spełniały oczekiwania wszystkich klientów.

Świadczymy profesjonalne usługi, które spełniają najwyższe standardy branżowe. Z naszym zespołem specjalistów możesz czuć się bezpiecznie – zadbamy o Ciebie i Twoje mienie.

Zorganizujemy profesjonalną ochronę i dołożymy wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Wykwalifikowana kadra, duże doświadczenie, profesjonalne systemu alarmowe - to atuty Ewa-Pol. Przekonaj się o jakości świadczonych przez nas usług – zamów ochronę już dziś!


Oferujemy rozwiązania z zakresu ochrony i bezpieczeństwa

dla klientów biznesowych i indywidualnych.

01

OCHRONA STACJONARNA

02

OCHRONA NIESTACJONARNA

03

WYKWALIFIKOWANA KADRA

04

WYJAZDY INTERWENCYJNE

05

SYSTEMY ALARMOWE

06

SYSTEMY MONITORINGU

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Serwis sprzątający. Ochrona. Techniczna administracja

PROFESJONALNA OCHRONA TWOJEGO MIENIA

W Ewa-Pol świadczymy profesjonalne usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Ochrona mienia to ważny element naszej działalności. Sprawujemy pieczę nad domami, budynkami firmowymi, halami i magazynami. Opiekujemy się powierzonym mieniem i majątkiem firmowym zgodnie z najwyższymi standardami. Realizujemy polecone zadania odpowiedzialnie i terminowo rygorystycznie przestrzegając zawartych umów.

OCHRONA W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH W POLSCE

Działamy na terenie dużych polskich miast, zapewniając naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. Obsługujemy: Warszawę, Kraków, Poznań, Łódź i Gdańsk. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra, która dba o przestrzeganie standardów. Odpowiedzialne podejście, umiejętność przewidywania, konsekwencja w działaniu i opanowanie to cechy, jakie musi mieć pracownik Ewa-Pol, który chce pracować w ochronie. Dbamy o odpowiednie przeszkolenie naszej kadry, regularnie organizujemy spotkania doszkalające. Na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie naszych klientów – przekonaj się sam, jak działamy!

Skontaktuj się z nami

telefonicznie, w biurze lub przez formularztel. 730 740 307

tel. 42 648-30-16

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź

Czytaj więcej
z poniższymi informacjami