Odśnieżanie dróg, dachów, chodników, powierzchni przemysłowych, parkingów itp.

Odśnieżanie

796-950-769

Oferujemy usługi związane z odśnieżaniem dla klientów indywidualnych oraz firm. Usuwamy zalegający śnieg, a dzięki temu utrzymujemy w czystości i dobrym stanie technicznym:

 • dachy,
 • chodniki,
 • powierzchnie przemysłowe
 • parkingi

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Odśnieżanie dachów
  oraz innych trudno dostępnych
  miejsc to żaden problem

  Bezpieczna zima

  z firmą EWA-POL

  01

  Odśnieżanie chodników

  02

  Odśnieżanie dachów

  03

  Odśnieżanie powierzchni przemysłowych

  04

  Odśnieżanie dróg

  05

  Odśnieżanie parkingów

  Profesjonalne odśnieżanie w Łodzi i Warszawie

  Nasza firma oferuje profesjonalne odśnieżanie na terenie Łodzi i Warszawy. Wyróżnia nas doświadczenie oraz rozwinięte zaplecze techniczne. Dysponujemy nowoczesnymi koparkami i koparko-ładowarkami. Pługi z hydraulicznym sterowaniem pozwalają zwiększyć skuteczność i wydajność naszej pracy. W miejscach trudno dostępnych nasi pracownicy usuwają śnieg ręcznie. Zakres wykorzystywanego sprzętu zawsze dostosowujemy do specyfiki zlecenia. To pozwala nam zoptymalizować koszty odśnieżania i przekłada się na atrakcyjną cenę wykonania usługi.

  Jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się śniegu zalegającego na Twojej posesji, dachu lub drodze dojazdowej, to wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Oferujemy odśnieżanie maszynowe i ręczne. Dysponujemy także autem do wywozu śniegu.

  Kto może skorzystać z naszej oferty?

  Odśnieżanie to usługa, z której chętnie korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Obsługujemy zarządców terenów miejskich, obiektów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Odśnieżamy także prywatne posesje. Realizujemy zlecenia zarówno dla właścicieli dużych zakładów przemysłowych, jak i osób prowadzących niewielkie firmy. Dzięki rozwiniętej logistyce możemy szybko dojechać w wybrane przez Ciebie miejsce. Obsługujemy zlecenia z obszaru Warszawy oraz Łodzi. Masz problem z zalegającym śniegiem? Zadzwoń do nas i zleć nam odśnieżanie dowolnej powierzchni.

  Co obejmuje usługa odśnieżania na terenie Łodzi i Warszawy?

  Staramy się zaproponować kompleksową usługę. Usuwamy śnieg zalegający na drogach i chodnikach. Odśnieżamy parkingi oraz powierzchnie przemysłowe. Skutecznie pozbywamy się białego puchu zalegającego na dachach płaskich i spadzistych. Możesz także zlecić nam skuwanie sopli oraz udrażnianie rynien i rur spustowych. Wszystkie zlecenia wykonujemy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie prac na wysokości. Oferujemy również posypywanie solą i piaskiem, co podnosi komfort i bezpieczeństwo poruszania po odśnieżonej powierzchni.

  Naszym priorytetem jest szybkie i skuteczne usuwanie śniegu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Dzięki opracowaniu wewnętrznych procedur masz pewność, że podczas wykonywanych prac nie uszkodzimy elementów infrastruktury znajdujących się na odśnieżanej powierzchni. Poniżej możesz zapoznać się ze szczegółową specyfikacją usług oferowanych przez naszą firmę. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego klienta. Skontaktuj się z nami, a szybko ustalimy jak, pozbyć się śniegu zalegającego na Twojej posesji.

  Fachowe odśnieżanie – szybko i solidnie.

  Jesteśmy do dyspozycji klientów, gdy spadnie pierwszy śnieg i zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem białego puchu przez całą zimę zgodnie z obowiązującymi przepisami.


  Napisz do nas

   Czytaj więcej
   z poniższymi informacjami

   Wykonamy profesjonalne odśnieżanie dachów

   Zespół specjalistów z Ewa-Pol dysponuje niezbędną wiedzą i uprawnieniami, by skutecznie usuwać śnieg z prywatnych i firmowych dachów. Sprzątamy biały puch zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zajmujemy się również odśnieżaniem przy domach oraz budynkach firmowych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a odśnieżanie chodników wykonujemy szybko i sprawnie.

   Odśnieżanie powierzchni przemysłowych

   Zachęcamy do skorzystania z naszych usług przedsiębiorców, którzy potrzebują szybko i fachowo usunąć śnieg. Oferujemy profesjonalne odśnieżanie powierzchni przemysłowych – działamy wydajnie, jesteśmy do dyspozycji o dogodnej dla klienta porze.

   Fachowe usuwanie śniegu – odśnieżanie dróg

   Specjaliści Ewa-Pol dysponują niezbędnymi urządzeniami do usuwania śniegu. Oferujemy odśnieżanie dróg z wykorzystaniem pługów i innych urządzeń. Pracujemy szybko i solidnie. Z początkiem zimy usuwamy śnieg z dróg i parkingów. Odśnieżanie parkingów to dla wielu przedsiębiorców, którzy zarządzają własnymi terenami to dla wielu klientów podstawa.

   Odśnieżanie chodników dla mieszkańców centralnej Polski!

   Mieszkańcom z miasta: Łódź i Warszawa oraz właścicielom firm z centralnej Polski oferujemy nasze usługi usuwania śniegu. Podejmiemy się oczyszczania chodników, parkingów i dróg. Odśnieżanie dachów – fachowo dbamy o nieruchomości mieszkańców Łodzi oraz Warszawy.

   Sprzęt wykorzystywany do odśnieżania

   Ewa-Pol to nowoczesne, prężnie działające przedsiębiorstwo zajmujące się odśnieżaniem. Działamy w największych miastach w Polsce i na zlecenia wielu klientów z różnych branż. Deklarując swoją gotowość do obsługi nawet dużych inwestycji, wiemy, że podołamy odśnieżaniu skwerów, parków, ulic, parkingów, boisk czy innych obiektów sportowych.

   Możemy to zagwarantować, ponieważ dysponujemy nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszynowym, który stale rozwijamy. Na ten moment obejmuje on traktory rolnicze z pługami, pługi, posypywarki. To markowe urządzenia takich firm jak Kubota, Stig, Stihl, Viking, Hako. Co to oznacza? Że selekcjonujemy produkty, na których pracujemy, biorąc pod uwagę wydajność, normy emisji spalin. W ten sposób wiemy, że działamy nie tylko z korzyścią dla ludzi, ale też bez szkód dla środowiska.

   Dokładnie i terminowo z Ewa-Pol

   Szukasz rzetelnego podwykonawcy? Firmy, której powierzysz odśnieżanie od jesieni do wiosny? Współpracuj z Ewa-Pol! Jesteśmy zaangażowanym zespołem specjalistów, dysponującym  dużym nowocześnie wyposażonym zespołem.

   Nas zima nie zaskakuje! Proponujemy swoje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Wyjeżdżamy do pracy o świcie, pracujemy w nocy i w dni ustawowo wolne. Celem jest zapewnianie klientom bezpieczeństwa oraz komfortu – bez względu na to, jakie warunki atmosferyczne panują na zewnątrz.

   Dlaczego odśnieżanie jest ważne?

   Odśnieżanie to nie tylko kwestia estetyki czy komfortu poruszania się. To przede wszystkim troska o bezpieczeństwo – swoje, bliskich, współpracowników i całkiem obcych ludzi. To Twój prawny obowiązek!

   Korzystając z naszych usług w zakresie odśnieżania możesz oczekiwać:

   Szukasz ekipy do odśnieżania? Zapraszamy do współpracy z Ewa-Pol. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi!

   KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

   Serwis sprzątający. Ochrona. Techniczna administracja

   Shopping cart
   Brak produktów w koszyku!
   Continue shopping
   0