Dezynfekcja i sprzedaż środków

Oferujemy dezynfekcje WSZELKIEGO RODZAJU powierzchni !

Skutecznie usuwamy wirusy i bakterie!

Po naszej interwencji przywracamy możliwość swobodnego korzystania z biura, magazynu, hali produkcyjnej, domu czy placu zabaw dla dzieci.

Dezynfekujemy:

 • biura,
 • restauracje,
 • puby,
 • sklepy,
 • szkoły,
 • magazyny,
 • hale,
 • domy,
 • i inne.

Usługa natychmiastowa - działamy niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia! Środki i preparaty do dezynfekcji.

Oferujemy sprzedaż profesjonalnych środków do dezynfekcji.

Dostawa do klienta w ciągu 8 godzin od zamówienia!

Środki dezynfekujące można wykorzystać na:

 • wszelakich powierzchniach płaskich,
 • przedmiotach codziennego użytku, takich jak telefony, portfele, klucze,
 • dłoniach i nadgarstkach.

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  Dokładność

  Starannie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie, przestrzegamy rygorystycznych standardów i dbamy o jakość naszych usług.

  Terminowość

  Zlecenia realizujemy w dogodnym dla klienta czasie, a umówione terminy są dla nas nieprzekraczalne – zawsze pracujemy terminowo.

  Fachowość

  Zlecone usługi wykonują specjaliści z wiedzą i doświadczeniem. Nasz zespół jest naszą wizytówką i gwarancją jakości.

  Odkażanie firm w Ewa-Pol

  Świadczymy dla naszych klientów różnorodne usługi związane z dezynfekcją budynków firmowych. Wykonujemy odkażanie pomieszczeń magazynowych, hali produkcyjnych i wnętrz biurowych. Czyścimy również restauracje, puby, kawiarnie i inne miejsca, w których jest to konieczne. Używamy specjalistycznych i bezpiecznych środków, a starannie opracowane procedury wewnętrzne sprawiają, że działamy szybko i skutecznie. Wykonujemy również odkażanie powierzchni – czyścimy kuchnie, łazienki i sale konferencyjne. Możesz nam zlecić profesjonalne odkażanie firm od podłóg aż po sufity – z nami Twój budynek na pewno będzie bezpieczny!

  Profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń

  Wiemy, jak ważna jest w dzisiejszych czasach odpowiednia czystość. Dlatego w Ewa-Pol zajmujemy się oczyszczaniem i odkażaniem. Dezynfekcja biur obejmuje pojedyncze pomieszczenia oraz całe budynki firmowe, które stają się czyste i bezpieczne. Przygotowaliśmy również ofertę dla osób prywatnych – zdajemy sobie sprawę, że dezynfekcja mieszkań ma kluczowe znaczenie dla Twojego komfortu życia. Dlatego już dzisiaj skorzystaj z usług naszej firmy. Wykorzystujemy profesjonalną chemię i zaawansowane metody działania – dezynfekcja pomieszczeń to kompleksowa i profśesjonalna usługa.

  Firma o dużym zasięgu

  Ewa-Pol ma swoje oddziały w większych miastach w Polsce. Nasze usługi realizujemy w różnych rejonach kraju. Jesteśmy do dyspozycji klientów z miast takich jak: Warszawa, Łódź, Poznań oraz Kraków. Ewa-Pol obsługuje również Trójmiasto. Jesteśmy do dyspozycji klientów z miast: Gdańsk, Gdynia i Sopot. Dezynfekujemy i odkażamy budynki firmowe, lokale gastronomiczne i prywatne mieszkania. Jedziemy wszędzie tam, gdzie potrzebują nas klienci. Zapraszamy do kontaktu!

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0