Codzienne Sprzątanie hoteli i domów

Ewa-Pol to zespół doświadczonych specjalistów, którzy oferują profesjonalne usługi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i niezbędnej chemii. Oferujemy sprzątanie hoteli na najwyższym standardzie – gwarantujemy fachowe wykonanie powierzonych prac i utrzymanie Państwa obiektu w idealnej czystości.

W Ewa-Pol świadczymy również kompleksowe usługi,
w skład których wchodzi czyszczenie domów i hoteli.

Nasze działania obejmują:

 • codzienne utrzymanie czystości,
 • sprzątanie pokoi (zmiana pościeli i ręczników),
 • sprzątanie korytarzy i przestrzeni wspólnych,
 • dbanie o czystość łazienek i toalet,
 • serwis dzienny,
 • pranie wykładzin,
 • pranie dywanów
 • mycie okien,
 • wymianę i pranie mat wejściowych,
 • pranie tapicerki meblowej,
 • czyszczenie kostki brukowej, zamiatanie,
 • pielęgnacja terenów zielonych w tym koszenie trawnika i przycinanie nasadzeń,
 • sprzątanie piwnic.

Sprawdź inne usługi sprzątające!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  Terminowość

  Przed rozpoczęciem pracy ustalamy z klientem indywidualny termin realizacji usługi. O umówionej godzinie jesteśmy na miejscu – powierzone zadania realizujemy z należytą starannością w czasie ustalonym z klientem.

  Wysoka jakość

  Wszystkie wykonywane przez nas zadania – począwszy od sprzątania pokoi, poprzez mycie okien, aż do pielęgnacji terenów zielonych wykonują wykwalifikowani pracownicy. Każde zlecenie jest realizowane z najwyższą starannością z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

  Nowe technologie

  W codziennej pracy chętnie sięgamy po nowe technologie – wyselekcjonowaną chemię oraz urządzenia, które mają skrócić czas potrzebny na wykonanie określonej czynności oraz podnieść jakość świadczonych usług.

  Czyszczenie domów i hoteli w najwyższym standardzie!

  Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi i najwyższą jakość. Skupiamy się na ustaleniu dokładnego zakresu prac i jego realizacji. Zespół wykwalifikowanych pracowników zajmuje się utrzymaniem czystości w domach oraz hotelach. Dba zarówno o pokoje, przypisane do nich łazienki, jak i o część wspólną. Wiele czynności jest przez nas realizowanych w ramach codziennego utrzymania czystości. Podejmujemy się również prac, które są wykonywane kilka razy do roku i wymagają szczególne zaangażowania. Pierzemy między innymi wykładziny, dywany i meble tapicerowane oraz maty wejściowe. Wszystkie zadania realizujemy z należytą starannością.

  Czyszczenie domów i hoteli – dbanie o przestrzeń

  Otoczenie domu, czy hotelu ma ogromny wpływ na wizerunek nieruchomości. Dlatego oferujemy naszym klientom również pielęgnację terenów zielonych – dbamy o trawniki, nasadzenia i drzewa. Zajmujemy się pielęgnacją krzewów i rabat kwiatowych, odchwaszczamy, kosimy i grabimy liście. Nasze zadania różnią się w zależności od pór roku. Ustalamy z klientem długofalowy plan pielęgnacji, którego wdrożenie sprawia, że ogród szybko zamienia się w estetyczną wizytówkę.

  Sprzątanie hoteli w większych polskich miastach!

  Chętnie podejmiemy się wykonania zlecenia w różnych rejonach Polski. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktów klientów z miasta: Kraków, Poznań oraz Warszawa.

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0