Firma sprzątająca Ewa-Pol - usługa sprzątania

Ewa-Pol to nowoczesna firma, która wykonuje usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem, a także profesjonalnym sprzętem. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnej chemii, by efekty naszych działań zawsze spełniały oczekiwania klientów. Wiele lat pracy pozwoliło nam wypracować wysokie standardy i zyskać uznanie wśród klientów. Dzisiaj świadczymy usługi dla firm w większych miastach w Polsce. Oferujemy czyszczenie przemysłowe i pobudowlane, po zalaniu oraz czyszczenie pomieszczeń w biurowcach klasy A i B.

Profesjonalna firma sprzątająca

Oferujemy również sprzątanie obiektów medycznych i sportowych. W swojej pracy wykorzystujemy zaawansowaną chemię oraz środki dezynfekujące. Wykonujemy również mycie okien techniką tradycyjną i alpinistyczną. Działamy w Polsce na terenie większych miast: Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Gdańsk. Pracujemy w biurowcach, budynkach firmowych, na halach przemysłowych oraz na terenach należących do wspólnot mieszkaniowych – czuwamy nad stanem technicznym budynków i realizujemy wszystkie prace administracyjne oraz konserwacyjne, które mają utrzymać nieruchomość w doskonałym stanie. W Ewa-Pol nieustannie się rozwijamy i zdobywamy doświadczenie, by móc proponować naszym klientom usługi, które spełnią ich potrzeby i oczekiwania.

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług czyszczenia ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  FACHOWOŚĆ.
  PERFEKCJA.
  NOWOCZESNOŚĆ.
  FIRMA SPRZĄTAJĄCA
  EWA-POL

  Firma Ewa-Pol powstała w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku. Działamy szybko i skutecznie, by zaspokoić potrzeby różnorodnych klientów. Nasz zespół pracowników tworzą specjaliści z doświadczeniem. W zakresie kompleksowego sprzątania i utrzymywania czystości łączymy fachowość i nowoczesność. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Do wykonywania powierzonych zadań wykorzystujemy profesjonalną chemię oraz sprzęt czyszczący. Dzięki temu możemy zaoferować usługi na najwyższym standardzie.

  Nabyte doświadczenie w zakresie czyszczenia biur, powierzchni magazynowych, utrzymywania w czystości ośrodków medycznych i dbania o czystość zakładów przemysłowych, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Chętnie dzielimy się z klientami zdobytą wiedzą i pomagamy opracować najlepszy system, który pozwoli osiągnąć najlepsze efekty. Do czyszczenia używamy jedynie profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznej chemii. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do potrzeb. Przed podjęciem współpracy określamy szczegółowo zakres prac oraz harmonogram działań, by później postępować zgodnie z wytycznymi i koncentrować się na zaspokojeniu potrzeb klientów.

  Zaufaj nam!

  Sprzątanie Biur

  Sprzątanie Przemysłowe

  Dezynfekcja

  Czyszczenie Posadzek

  Sprzątanie Wspólnot Mieszkaniowych

  Sprzątanie Spółdzielni Mieszkaniowych

  Pielęgnacja Terenów Zielonych

  Sprzątanie Pobudowlane

  Czyszczenie Domów i Hoteli

  Sprzątanie Obiektów Medycznych

  Sprzątanie Obiektów Sportowych

  Dobra firma sprzątająca Ewa-Pol

  Ewa-Pol od lat dostarcza profesjonalne usługi dla klientów z całej Polski. W zakresie naszych kompetencji leży sprzątanie, odśnieżanie, administrowanie budynkami, a nawet projektowanie biur i ochrona obiektów.

  Tak szeroki zakres realizowanych zadań wyróżnia nas na tle konkurencji. Klientom daje pewność, że zatrudniając jedną ekipę, zyskają profesjonalnych i zaangażowanych podwykonawców. Oprócz tego, że zatrudniamy specjalistów, to jeszcze dbamy o to, aby pracowali na wysokiej klasy sprzęcie. To wszystko czyni Ewa-Pol nowoczesnym przedsiębiorstwem gotowym do podejmowania szeregu wyzwań w największych miastach w całej Polsce.

  Kompleksowe usługi

  Jako firma sprzątająca Ewa-Pol działa prężnie i kompleksowo. Wiemy, że nasi klienci wolą zatrudnić jednego podwykonawcę, zamiast szukać kilku specjalistów, co zazwyczaj pochłania sporo czasu i pieniędzy. Współpracując z nami, możesz liczyć na dostęp do takich usług jak:

  • całoroczne utrzymanie porządku w obiektach biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych, placówkach medycznych, domach i hotelach, terenach zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe,
  • sprzątanie pobudowlane i poremontowe,
  • pielęgnacja terenów zielonych,
  • czyszczenie kostki brukowej,
  • dezynfekcja,
  • ochrona obiektów,
  • techniczna administracja budynkami (naprawa drobnych usterek, prace konserwacyjne).

  Możesz skorzystać z wszystkich powyższych usług, jak również wybrać tylko te, których faktycznie potrzebujesz w danej chwili. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, dlatego proponujemy elastyczne warunki współpracy. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły oferty.

  Usługi specjalistyczne

  Podejmujemy się standardowych prac związanych z regularnym czyszczeniem obiektów i terenów zielonych do nich przynależących. Możesz też skorzystać z usług specjalistycznych, do których zaliczają się prace alpinistyczne na wysokościach, np. mycie elewacji, okien, szklanych fasad. Zimą jest to odśnieżanie dachów oraz usuwanie lodu z rynien.

  Nieustannie się rozwijamy – stale rozbudowujemy nasz park maszynowy o nowe sprzęty, które mają na celu usprawnić prace związane ze sprzątaniem, odśnieżaniem i koszeniem trawy. Są to traktorki rolnicze, podkaszarki, pługi ze sterowaniem hydraulicznym oraz wiele innych. Ufamy tylko produktom znanych marek takich jak Kubota, Stig, Stihl, Viking czy Hako. To daje pewność, że zaplanowane działania przebiegną sprawnie i zakończą się w przewidzianym czasie.

  Tym, co wyróżnia nas na tle innych jest to, że dostarczamy również mniej typowe usługi, do których zalicza się usuwanie drobnych usterek, wynajem mebli plenerowych czy ochrona stacjonarna, niestacjonarna i wyjazdy interwencyjne grupy ochroniarskiej. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami!

  Współpraca z Ewa-Pol – cała Polska

  Ewa-Pol działa w całej Polsce – obsługujemy klientów z Łodzi, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, którym zależy na utrzymaniu estetyki przydomowej, jak również z przedsiębiorcami. Usługi porządkowe dostarczamy zarządcom osiedli, biurowców, obiektów medycznych, przemysłowych oraz sportowych.

  Jeżeli zależy Ci na tym, aby prace związane z utrzymaniem czystości oraz pielęgnacją terenów zielonych zostały przeprowadzone profesjonalnie, starannie oraz terminowo to skontaktuj się z nami. Specjaliści Ewa-Pol pozostają do Twojej dyspozycji – skontaktuj się, aby porozmawiać o ofercie, swoich potrzebach i zamówić wycenę.

  Cennik

  Zapewne zastanawiasz się, ile kosztuje profesjonalna usługa czyszczenia w wykonaniu naszych specjalistów. Nie mamy jednego sztywnego cennika, ponieważ rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane. Dużo zależy od tego, jaka jest powierzchnia biura i jego charakter. Inaczej czyści się placówki medyczne, inaczej szkoły czy biura, a jeszcze inaczej obiekty sportowe.

  Wycena uwzględnia również to, jak wyposażone jest biuro – czy pod swoją opieką mamy biura, gabinety wyposażone w sprzęt elektroniczny, serwerownie, sale szkoleniowe i konferencyjne. Czy usługa będzie odnosiła się tylko do prac wewnątrz budynku czy obejmie także pielęgnację terenów zielonych, w tym odśnieżanie zimą. Indywidualne ustalanie zakresu prac, to spersonalizowana cena – płacisz dokładnie za to, z czego korzystasz!

  Ile kosztuje usługa czyszczenia?

  Jeżeli chcesz poznać szczegóły naszej oferty i powierzyć nam opiekę nad swoim biurem, skontaktuj się z nami. Opowiemy Ci o tym, jak wygląda usługa czyszczenia w naszym wykonaniu i skonstruujemy indywidualny cennik sprzątania. Gwarantujemy najwyższą staranność w realizowaniu prac porządkowych, ale też innych, z których zdecydujesz się skorzystać. W ofercie Ewa-Pol jest także administracja techniczna budynkami, ochrona imprez masowych czy wreszcie projektowanie biur.

  Zapraszamy do współpracy! Twoje biuro może być miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkowników, kiedy będzie nie tylko gustownie wyposażone, ale też czyste i świeże. O to zadbają specjaliści z naszej firmy.


  firma sprzątająca warszawa

  firma sprzątająca gdańsk

  firma sprzątająca łódź

  firma sprzątająca wrocław

  firma sprzątająca kraków

  firma sprzątająca poznań

  firma sprzątająca toruń

  firma sprzątająca bydgoszcz

  firma sprzątająca katowice

  firma sprzątająca lublin

  dezynfekcja powierzchni warszawa

  dezynfekcja pomieszczeń warszawa

  odśnieżanie warszawa

  odśnieżanie łódź

  odśnieżanie dachów

  odsnieżanie dróg warszawa

  odśnieżanie dróg łódź

  odśnieżanie dróg

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0