Firma sprzątająca Ewa-Pol Warszawa

W stolicy jest wiele przedsiębiorstw, które zajmują się szeroko pojętym utrzymaniem porządku w przestrzeni publicznej, biurowej oraz mieszkalnej. Co oferuje dobra firma sprzątająca? Warszawa w tym zakresie ma wiele do zaproponowania, a działający na lokalnym rynku specjaliści wychodzą daleko poza utarte schematy. Oprócz sprzątania zajmują się czyszczeniem chodników, dezynfekcją, odśnieżaniem i wieloma innymi czynnościami.

Firma sprzątająca Warszawa – zakres usług podstawowych

Bardzo szeroki zakres propozycji ma w swoim wachlarzu usług dobra firma sprzątająca. Warszawa ma bardzo wymagający i konkurencyjny rynek, dlatego tutaj szczególnie liczy się kompleksowość oraz profesjonalizm.

Wśród podstawowych czynności, które możesz powierzyć ekipie porządkowej jest:

 • zamiatanie, mycie posadzek, polerowanie,
 • mycie okien,
 • mycie klatek schodowych, ciągów komunikacyjnych,
 • porządki po przeprowadzce, remoncie,
 • odśnieżane, pielęgnowanie zieleni,
 • administrowanie techniczne obiektem,
 • drobne prace serwisowe i naprawcze.

Od tego, na jaki zakres usług się zdecydujesz, jaka będzie częstotliwość oraz zakres sprzątania zależy wycena, którą dostarczy Ci firma sprzątająca. Zazwyczaj najbardziej opłacalne jest wykupienie abonamentu.

Kto może zatrudnić firmę sprzątającą w Warszawie?

Każda osoba prywatna, przedsiębiorstwo czy instytucja może skorzystać z profesjonalnych usług, jakie proponuje firma sprzątająca. Warszawa to miejsce, w którym zatrudnianie specjalistów do utrzymania porządku jest powszechną praktyką. Na taką formę wsparcia decydują się:

 • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe,
 • właściciele biurowców,
 • hotelarze,
 • zarządzający instytucjami kultury, edukacji, sztuki,
 • właściciele przychodni zdrowia, gabinetów medycznych,
 • deweloperzy, firmy budowlanej oraz remontowe.

Często także klienci indywidualni zamawiają usługi, które oferuje firma sprzątająca. Mogą korzystać z nich regularnie, np. raz w tygodniu lub okazjonalnie – przed świętami, po przeprowadzce.

Co robi firma sprzątająca Warszawę zimą?

Oprócz podstawowych czynności całorocznych zajmuje się dodatkowo odśnieżaniem. Usuwanie śniegu z podjazdów, chodników, parkingów to obowiązek spoczywający na zarządcach nieruchomości, który może przejąć firma sprzątająca. Gdańsk podobnie jak inne miasta na mocy obowiązujących w Polsce ustaw przewiduje surowy kary dla osób, które nie stosują się do wymogu utrzymania czystości wokół budynków. Za nieodśnieżone trakty komunikacyjne grożą grzywny, a w sytuacji gdy dojdzie na nich do wypadku pieszego – nawet odpowiedzialność karna.

Firma sprzątająca Warszawa – outsourcing

Przedsiębiorstwa, instytucje, zakłady usługowe i produkcyjne, wspólnoty mieszkaniowe chętnie korzystają z pomocy, jaką oferuje firma sprzątająca. Mogą scedować na nią uciążliwe, mocno angażujące i męczące obowiązki związane z utrzymanie porządku w obiekcie i wokół niego. O każdej porze roku mogą cieszyć się estetycznym otoczeniem, jednocześnie dbając o komfort klientów i mieszkańców, jak również spełniając wymogi regulowane przez polskie ustawy.

Profesjonalne utrzymanie czystości w Warszawie

W Warszawie wiele firm rozumie konieczność utrzymania czystości w biurach, halach magazynowych, obiektach medycznych i sportowych. O tym, jak duże znaczenie ma ona dla naszego zdrowia, ale też samopoczucia dobitnie przekonaliśmy się w czasie pandemii i po niej, gdy stopniowo wracaliśmy do normalności. Dzisiaj o pandemii zdajemy się zapominać, ale dobre nawyki zostają z nami – oby jak najdłużej.

Jako doświadczona ekipa zajmująca się utrzymywaniem porządku w obiektach i na terenach zielonych widzimy rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi. Cieszymy się, mogąc dostarczać je na naprawdę wysokim poziomie, bo zdajemy sobie sprawę z tego, w jak dużym stopniu odciążamy przedsiębiorców. Kiedy Ty skupiasz się na swojej pracy, my wykonujemy swoją. A wachlarz świadczonych usług jest naprawdę szeroki i obejmuje sprzątanie bieżące oraz generalne porządki, np. po remontach czy relokacji biura w Warszawie. Korzystamy przy tym nie tylko z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, ale też profesjonalnych sprzętów, maszyn i środków czystości.

Twoja ekipa porządkowa z Warszawy

Outsourcing usług porządkowych jest dzisiaj niezwykle popularny w Warszawie. Nic dziwnego – nasi klienci widzą korzyści płynące z tego rozwiązania, które pozwala im skupić się na bieżącej działalności, zadaniach i procesach, a utrzymanie firmy powierzyć specjalistom. Jest to też bardziej opłacalne niż np. tworzenie wewnętrznych działów sprzątających, co pochłania czas i pieniądze. Zauważ, że to nie tylko koszt zatrudnienia pracowników, ale też zainwestowania w maszyny, których ceny wahają się w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Wreszcie miejsce do ich przechowywania, do składowania środków czystości – czy w Twoim biurze na pewno jest na to miejsce?

W Warszawie widać rosnące zapotrzebowanie na usługi porządkowe – profesjonalne i kompleksowe. Nasza oferta jest właśnie taka, dlatego na pewno zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania. Koniecznie skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i porozmawiać o opcjach współpracy.

Szeroki zakres usług dla Warszawy

Zamiast kilku ekip, postaw na jedną – doświadczoną i zaangażowaną, która będzie wspierać Twoją firmę przez cały rok. My wiemy, że o każdej porze w Warszawie jest zapotrzebowanie na usługi porządkowe. Jesienią – grabienie liści, zimą – odśnieżanie. Zawsze też możesz rozszerzyć obsługę o kolejne czynności, nawet te związane z administrowaniem technicznym budynkami czy ochroną. Zaś samo sprzątanie zależy od tego, jaki obiekt nam powierzysz.

Dopasowujemy spersonalizowane abonamenty dla naszych klientów, którzy działają w branży medycznej, beauty, hotelarskiej, przemyśle i handlu. Wiemy, że każda z nich ma własne potrzeby i regulacje, dlatego też staramy się na nie jak najlepiej i najpełniej odpowiadać. Jeżeli zależy Ci na tym, że współpracować ze specjalistami o dużym doświadczeniu – skontaktuj się z przedstawicielami firmy Ewa-Pol w Warszawie.

Dlaczego Ewa-Pol w Warszawie?

Poszukiwania firmy, której powierzysz utrzymanie czystości w swoim obiekcie nie są łatwe. Jak, spośród tylu ofert, wybrać tę najlepszą? Najbardziej kompleksową? Ale też najkorzystniejszą cenowo? Na pewno warto zaufać specjalistom z Ewa-Pol, którzy mają wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu biur, szkół, hoteli, przychodni zdrowia, salonów SPA oraz innych. Z przyjemnością też realizujemy zlecenia osób prywatnych, zajmując się ich domami oraz mieszkaniami. To czas, który Ty możesz spożytkować na trening, zabawę z dziećmi, realizowanie swoich pasji.

Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalizm. Niezwykłą dokładność prac, punktualność i terminowość. Wszystko po to, aby współpraca z nami układała się nienagannie. Oferujemy elastyczną ofertę, a co za tym idzie elastyczne ceny usług. Dlatego na pewno będziesz zadowolony z warunków jakie zaoferujemy! Przekonaj się o tym już dzisiaj, kontaktując się z naszym oddziałem w Warszawie i zadając pytania naszym ekspertom. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ewa-Pol – Twoi specjaliści od sprzątania

Jeżeli cenisz sobie usługodawców, którzy świadczą usługi z maksymalnym zaangażowaniem oraz utrzymują bardzo dobre tempo prac, zapraszamy do współpracy z Ewa-Pol. Nasza firma jest doświadczona, znana w Warszawie jako rzetelny wykonawca. Z niektórymi naszymi klientami współpracujemy od lat i regularnie, w ramach abonamentów, jakie mają wykupione. Innym pomagamy doraźnie – podczas przeprowadzek, relokacji biur, remontów. Jedną ze świadczonych usług jest sprzątanie pobudowlane.

Mamy też ofertę typowo zimową, która obejmuje odśnieżanie. Ta pora roku jest wyjątkowa uciążliwa dla kierowców i pieszych, a Ty jako zarządca nieruchomości musisz zapewnić im swobodę podróżowania na terenie, który Ci podlega. Odśnieżanie większych obszarów, takich jak parkingi czy place wymaga zaawansowanego sprzętu. Dostarczamy go na miejsce wraz z obsługą doświadczonych operatorów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy sprzątaniu obiektów biurowych, przemysłowych, medycznych, sportowych, a także prywatnych domów i mieszkań.

Doświadczona firma sprzątająca – Warszawa i okolice

Potrzebna Ci profesjonalna firma sprzątająca? Warszawa i okolice to obsługiwany przez nas obszar, na którym mamy już wielu stałych klientów. Dołącz do ich grona, zamawiając regularne sprzątanie firm lub okazjonalne, np. pobudowlane, po remoncie lub po przeprowadzce. Oferujemy zarówno standardowe, jak i specjalistyczne usługi, w tym konserwowanie posadzek, polerowanie oraz inne czynności mające na celu utrzymanie ich w dobrej kondycji. Gwarantujemy obsługę całoroczną – zimą wsparcie przy odśnieżaniu chodników oraz dachów.

Kompleksowe wsparcie – sprzątanie firm

Zapraszamy do współpracy z nami, jeśli potrzebne Ci kompleksowe, dokładne sprzątanie firm. Jesteśmy doświadczonym zespołem o bardzo dobrej opinii, który dysponuje przeszkolonym personelem do prac alpinistycznych oraz sprzętem do utrzymania porządku w podległych nam obiektach – szkołach, biurach, halach sportowych, placówkach medycznych. Jeśli zależy Ci na tym, żeby budynkiem zajęła się dobra firma sprzątająca, skontaktuj się z nami.

Firma Sprzątająca Warszawa

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0