Co oprócz porządków oferuje dobra firma sprzątająca z Warszawy?

W stolicy jest wiele przedsiębiorstw, które zajmują się szeroko pojętym utrzymaniem porządku w przestrzeni publicznej, biurowej oraz mieszkalnej. Co oferuje dobra firma sprzątająca? Warszawa w tym zakresie ma wiele do zaproponowania, a działający na lokalnym rynku specjaliści wychodzą daleko poza utarte schematy. Oprócz sprzątania zajmują się czyszczeniem chodników, dezynfekcją, odśnieżaniem i wieloma innymi czynnościami.

Firma sprzątająca Warszawa – zakres usług podstawowych

Bardzo szeroki zakres propozycji ma w swoim wachlarzu usług dobra firma sprzątająca. Warszawa ma bardzo wymagający i konkurencyjny rynek, dlatego tutaj szczególnie liczy się kompleksowość oraz profesjonalizm.

Wśród podstawowych czynności, które możesz powierzyć ekipie porządkowej jest:

 • zamiatanie, mycie posadzek, polerowanie,
 • mycie okien,
 • mycie klatek schodowych, ciągów komunikacyjnych,
 • porządki po przeprowadzce, remoncie,
 • odśnieżane, pielęgnowanie zieleni,
 • administrowanie techniczne obiektem,
 • drobne prace serwisowe i naprawcze.

Od tego, na jaki zakres usług się zdecydujesz, jaka będzie częstotliwość oraz zakres sprzątania zależy wycena, którą dostarczy Ci firma sprzątająca. Zazwyczaj najbardziej opłacalne jest wykupienie abonamentu.

Kto może zatrudnić firmę sprzątającą w Warszawie?

Każda osoba prywatna, przedsiębiorstwo czy instytucja może skorzystać z profesjonalnych usług, jakie proponuje firma sprzątająca. Warszawa to miejsce, w którym zatrudnianie specjalistów do utrzymania porządku jest powszechną praktyką. Na taką formę wsparcia decydują się:

 • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe,
 • właściciele biurowców,
 • hotelarze,
 • zarządzający instytucjami kultury, edukacji, sztuki,
 • właściciele przychodni zdrowia, gabinetów medycznych,
 • deweloperzy, firmy budowlanej oraz remontowe.

Często także klienci indywidualni zamawiają usługi, które oferuje firma sprzątająca. Mogą korzystać z nich regularnie, np. raz w tygodniu lub okazjonalnie – przed świętami, po przeprowadzce.

Co robi firma sprzątająca Warszawę zimą?

Oprócz podstawowych czynności całorocznych zajmuje się dodatkowo odśnieżaniem. Usuwanie śniegu z podjazdów, chodników, parkingów to obowiązek spoczywający na zarządcach nieruchomości, który może przejąć firma sprzątająca. Gdańsk podobnie jak inne miasta na mocy obowiązujących w Polsce ustaw przewiduje surowy kary dla osób, które nie stosują się do wymogu utrzymania czystości wokół budynków. Za nieodśnieżone trakty komunikacyjne grożą grzywny, a w sytuacji gdy dojdzie na nich do wypadku pieszego – nawet odpowiedzialność karna.

Firma sprzątająca Warszawa – outsourcing

Przedsiębiorstwa, instytucje, zakłady usługowe i produkcyjne, wspólnoty mieszkaniowe chętnie korzystają z pomocy, jaką oferuje firma sprzątająca. Mogą scedować na nią uciążliwe, mocno angażujące i męczące obowiązki związane z utrzymanie porządku w obiekcie i wokół niego. O każdej porze roku mogą cieszyć się estetycznym otoczeniem, jednocześnie dbając o komfort klientów i mieszkańców, jak również spełniając wymogi regulowane przez polskie ustawy.

Profesjonalne utrzymanie czystości w Warszawie

W Warszawie wiele firm rozumie konieczność utrzymania czystości w biurach, halach magazynowych, obiektach medycznych i sportowych. O tym, jak duże znaczenie ma ona dla naszego zdrowia, ale też samopoczucia dobitnie przekonaliśmy się w czasie pandemii i po niej, gdy stopniowo wracaliśmy do normalności. Dzisiaj o pandemii zdajemy się zapominać, ale dobre nawyki zostają z nami – oby jak najdłużej.

Jako doświadczona ekipa zajmująca się utrzymywaniem porządku w obiektach i na terenach zielonych widzimy rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi. Cieszymy się, mogąc dostarczać je na naprawdę wysokim poziomie, bo zdajemy sobie sprawę z tego, w jak dużym stopniu odciążamy przedsiębiorców. Kiedy Ty skupiasz się na swojej pracy, my wykonujemy swoją. A wachlarz świadczonych usług jest naprawdę szeroki i obejmuje sprzątanie bieżące oraz generalne porządki, np. po remontach czy relokacji biura w Warszawie. Korzystamy przy tym nie tylko z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, ale też profesjonalnych sprzętów, maszyn i środków czystości.

Twoja ekipa porządkowa z Warszawy

Outsourcing usług porządkowych jest dzisiaj niezwykle popularny w Warszawie. Nic dziwnego – nasi klienci widzą korzyści płynące z tego rozwiązania, które pozwala im skupić się na bieżącej działalności, zadaniach i procesach, a utrzymanie firmy powierzyć specjalistom. Jest to też bardziej opłacalne niż np. tworzenie wewnętrznych działów sprzątających, co pochłania czas i pieniądze. Zauważ, że to nie tylko koszt zatrudnienia pracowników, ale też zainwestowania w maszyny, których ceny wahają się w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Wreszcie miejsce do ich przechowywania, do składowania środków czystości – czy w Twoim biurze na pewno jest na to miejsce?

W Warszawie widać rosnące zapotrzebowanie na usługi porządkowe – profesjonalne i kompleksowe. Nasza oferta jest właśnie taka, dlatego na pewno zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania. Koniecznie skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i porozmawiać o opcjach współpracy.

Szeroki zakres usług dla Warszawy

Zamiast kilku ekip, postaw na jedną – doświadczoną i zaangażowaną, która będzie wspierać Twoją firmę przez cały rok. My wiemy, że o każdej porze w Warszawie jest zapotrzebowanie na usługi porządkowe. Jesienią – grabienie liści, zimą – odśnieżanie. Zawsze też możesz rozszerzyć obsługę o kolejne czynności, nawet te związane z administrowaniem technicznym budynkami czy ochroną. Zaś samo sprzątanie zależy od tego, jaki obiekt nam powierzysz.

Dopasowujemy spersonalizowane abonamenty dla naszych klientów, którzy działają w branży medycznej, beauty, hotelarskiej, przemyśle i handlu. Wiemy, że każda z nich ma własne potrzeby i regulacje, dlatego też staramy się na nie jak najlepiej i najpełniej odpowiadać. Jeżeli zależy Ci na tym, że współpracować ze specjalistami o dużym doświadczeniu – skontaktuj się z przedstawicielami firmy Ewa-Pol w Warszawie.

Dlaczego Ewa-Pol w Warszawie?

Poszukiwania firmy, której powierzysz utrzymanie czystości w swoim obiekcie nie są łatwe. Jak, spośród tylu ofert, wybrać tę najlepszą? Najbardziej kompleksową? Ale też najkorzystniejszą cenowo? Na pewno warto zaufać specjalistom z Ewa-Pol, którzy mają wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu biur, szkół, hoteli, przychodni zdrowia, salonów SPA oraz innych. Z przyjemnością też realizujemy zlecenia osób prywatnych, zajmując się ich domami oraz mieszkaniami. To czas, który Ty możesz spożytkować na trening, zabawę z dziećmi, realizowanie swoich pasji.

Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalizm. Niezwykłą dokładność prac, punktualność i terminowość. Wszystko po to, aby współpraca z nami układała się nienagannie. Oferujemy elastyczną ofertę, a co za tym idzie elastyczne ceny usług. Dlatego na pewno będziesz zadowolony z warunków jakie zaoferujemy! Przekonaj się o tym już dzisiaj, kontaktując się z naszym oddziałem w Warszawie i zadając pytania naszym ekspertom. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Ewa-Pol – Twoi specjaliści od sprzątania

Jeżeli cenisz sobie usługodawców, którzy świadczą usługi z maksymalnym zaangażowaniem oraz utrzymują bardzo dobre tempo prac, zapraszamy do współpracy z Ewa-Pol. Nasza firma jest doświadczona, znana w Warszawie jako rzetelny wykonawca. Z niektórymi naszymi klientami współpracujemy od lat i regularnie, w ramach abonamentów, jakie mają wykupione. Innym pomagamy doraźnie – podczas przeprowadzek, relokacji biur, remontów. Jedną ze świadczonych usług jest sprzątanie pobudowlane.

Mamy też ofertę typowo zimową, która obejmuje odśnieżanie. Ta pora roku jest wyjątkowa uciążliwa dla kierowców i pieszych, a Ty jako zarządca nieruchomości musisz zapewnić im swobodę podróżowania na terenie, który Ci podlega. Odśnieżanie większych obszarów, takich jak parkingi czy place wymaga zaawansowanego sprzętu. Dostarczamy go na miejsce wraz z obsługą doświadczonych operatorów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy sprzątaniu obiektów biurowych, przemysłowych, medycznych, sportowych, a także prywatnych domów i mieszkań.

Firma Sprzątająca Warszawa

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0