Co oprócz porządków oferuje dobra firma sprzątająca z Warszawy?

W stolicy jest wiele przedsiębiorstw, które zajmują się szeroko pojętym utrzymaniem porządku w przestrzeni publicznej, biurowej oraz mieszkalnej. Co oferuje dobra firma sprzątająca? Warszawa w tym zakresie ma wiele do zaproponowania, a działający na lokalnym rynku specjaliści wychodzą daleko poza utarte schematy. Oprócz sprzątania zajmują się czyszczeniem chodników, dezynfekcją, odśnieżaniem i wieloma innymi czynnościami.

Firma sprzątająca Warszawa – zakres usług podstawowych

Bardzo szeroki zakres propozycji ma w swoim wachlarzu usług dobra firma sprzątająca. Warszawa ma bardzo wymagający i konkurencyjny rynek, dlatego tutaj szczególnie liczy się kompleksowość oraz profesjonalizm.

Wśród podstawowych czynności, które możesz powierzyć ekipie porządkowej jest:

 • zamiatanie, mycie posadzek, polerowanie,
 • mycie okien,
 • mycie klatek schodowych, ciągów komunikacyjnych,
 • porządki po przeprowadzce, remoncie,
 • odśnieżane, pielęgnowanie zieleni,
 • administrowanie techniczne obiektem,
 • drobne prace serwisowe i naprawcze.

Od tego, na jaki zakres usług się zdecydujesz, jaka będzie częstotliwość oraz zakres sprzątania zależy wycena, którą dostarczy Ci firma sprzątająca. Zazwyczaj najbardziej opłacalne jest wykupienie abonamentu.

Kto może zatrudnić firmę sprzątającą w Warszawie?

Każda osoba prywatna, przedsiębiorstwo czy instytucja może skorzystać z profesjonalnych usług, jakie proponuje firma sprzątająca. Warszawa to miejsce, w którym zatrudnianie specjalistów do utrzymania porządku jest powszechną praktyką. Na taką formę wsparcia decydują się:

 • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe,
 • właściciele biurowców,
 • hotelarze,
 • zarządzający instytucjami kultury, edukacji, sztuki,
 • właściciele przychodni zdrowia, gabinetów medycznych,
 • deweloperzy, firmy budowlanej oraz remontowe.

Często także klienci indywidualni zamawiają usługi, które oferuje firma sprzątająca. Mogą korzystać z nich regularnie, np. raz w tygodniu lub okazjonalnie – przed świętami, po przeprowadzce.

Co robi firma sprzątająca Warszawę zimą?

Oprócz podstawowych czynności całorocznych zajmuje się dodatkowo odśnieżaniem. Usuwanie śniegu z podjazdów, chodników, parkingów to obowiązek spoczywający na zarządcach nieruchomości, który może przejąć firma sprzątająca. Gdańsk podobnie jak inne miasta na mocy obowiązujących w Polsce ustaw przewiduje surowy kary dla osób, które nie stosują się do wymogu utrzymania czystości wokół budynków. Za nieodśnieżone trakty komunikacyjne grożą grzywny, a w sytuacji gdy dojdzie na nich do wypadku pieszego – nawet odpowiedzialność karna.

Firma sprzątająca Warszawa – outsourcing

Przedsiębiorstwa, instytucje, zakłady usługowe i produkcyjne, wspólnoty mieszkaniowe chętnie korzystają z pomocy, jaką oferuje firma sprzątająca. Mogą scedować na nią uciążliwe, mocno angażujące i męczące obowiązki związane z utrzymanie porządku w obiekcie i wokół niego. O każdej porze roku mogą cieszyć się estetycznym otoczeniem, jednocześnie dbając o komfort klientów i mieszkańców, jak również spełniając wymogi regulowane przez polskie ustawy.

Firma Sprzątająca Warszawa

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0