Pielęgnacja terenów zielonych i czyszczenie kostki brukowej

Ważnym obszarem działania Ewa-Pol jest pielęgnacja terenów zielonych.

Możemy zaopiekować się trawnikiem oraz nasadzeniami wokół budynku firmowego, zakładu produkcyjnego, przychodzi, czy prywatnego domu opieki.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • koszenie trawników z wykorzystaniem traktorów, kosiarek, podkaszarek oraz kos,
  • zamiatanie ścieżek, alejek, chodników,
  • pielęgnację, mycie i czyszczenie kostki brukowej,
  • grabienie liści
  • wertykulację, aerację trawników
  • nawożenie trawników
  • odchwaszczanie
  • wymiana nasadzeń,
  • pielęgnację nasadzeń oraz drzew,
  • opiekę ogrodnika, dendronologa.

KOSIMY, przycinamy, grabimy i czyścimy

Sprawdź Ewa-Pol najwyższa jakość usług już dziś!

Co nas wyróżnia?

Pasja

W Ewa-Pol pracują pasjonaci – zatrudniamy ogrodników oraz dendrologa. Opieka nad roślinami to zajęcie, któremu oddają się bez reszty. Dlatego tereny zielone, którymi się zajmujemy, szybko zamieniają się w przepiękne, zadbane obszary – powód do dumy.

Rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Do wszystkich zadań podchodzimy z należytą starannością i zaangażowaniem. Dbamy, by tereny zielone pod naszą opieką świetnie się prezentowały. Po uzgodnieniu z klientem dokonujemy wymiany nasadzeń oraz przycinamy rosnące drzewa i krzewy, kierując się estetyką i bezpieczeństwem.

Zaawansowane technologie

W codziennej pracy wykorzystujemy urządzenia, dzięki którym możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie. Do utrzymania w nienagannym stanie trawników używamy traktorów, kosiarek, podkaszarek oraz kos. Nasz wykwalifikowany zespół ma niezbędne uprawienia, by dostosować sprzęt do rodzaju wykonywanych zadań. Ewa – Pol pielęgnacja terenów zielonych w nowoczesnym wydaniu – zapraszamy!

Nowoczesna pielęgnacja terenów zielonych z Ewa-Pol

Specjalizujemy się w opiece nad terenami zielonymi należącymi do wspólnot mieszkaniowych, firm produkcyjnych, zakładów przemysłowych, czy przychodni. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia oraz akcesoria po to, by jak najlepiej wywiązywać się z powierzonych zadań. Służymy klientom radą i pomocą w zakresie doboru nasadzeń oraz ich codziennej pielęgnacji. Zajmujemy się przycinaniem i formowaniem drzew i krzewów. Szczególną wagę przykładamy do pielęgnacji trawy. Zielone, równe trawniki dodają klasy każdemu budynkowi.

Profesjonalnie zadbamy o kostkę brukową

W ramach świadczonych usług zajmujemy się również pielęgnacją i profesjonalnym czyszczeniem kostki brukowej. Jej powierzchnia może ulec zabrudzeniu od samochodów, mokrych liści, czy soli. Nasi specjaliści usuwają zabrudzenia i przywracają kostce estetyczny wygląd. Chcesz, żeby teren przed firmą lub zakładem znów pięknie się prezentował? Zaufaj Ewa-Pol firmie z wieloletnim doświadczeniem!