Pielęgnacja terenów zielonych i czyszczenie kostki brukowej

Ważnym obszarem działania Ewa-Pol jest pielęgnacja terenów zielonych.

Możemy zaopiekować się trawnikiem oraz nasadzeniami wokół budynku firmowego, zakładu produkcyjnego, przychodni, czy prywatnego domu opieki.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • koszenie trawników z wykorzystaniem traktorów, kosiarek, podkaszarek oraz kos,
  • zamiatanie ścieżek, alejek, chodników,
  • pielęgnację, mycie i czyszczenie kostki brukowej,
  • grabienie liści
  • wertykulację, aerację trawników
  • nawożenie trawników
  • odchwaszczanie
  • wymiana nasadzeń,
  • pielęgnację nasadzeń oraz drzew,
  • opiekę ogrodnika, dendronologa.

KOSIMY, przycinamy, grabimy i czyścimy

Sprawdź Ewa-Pol najwyższa jakość usług już dziś!

Co nas wyróżnia?

Pasja

W Ewa-Pol pracują pasjonaci – zatrudniamy ogrodników oraz dendrologa. Opieka nad roślinami to zajęcie, któremu oddają się bez reszty. Dlatego tereny zielone, którymi się zajmujemy, szybko zamieniają się w przepiękne, zadbane obszary – powód do dumy.

Rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Do wszystkich zadań podchodzimy z należytą starannością i zaangażowaniem. Dbamy, by tereny zielone pod naszą opieką świetnie się prezentowały. Po uzgodnieniu z klientem dokonujemy wymiany nasadzeń oraz przycinamy rosnące drzewa i krzewy, kierując się estetyką i bezpieczeństwem.

Zaawansowane technologie

W codziennej pracy wykorzystujemy urządzenia, dzięki którym możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie. Do utrzymania w nienagannym stanie trawników używamy traktorów, kosiarek, podkaszarek oraz kos. Nasz wykwalifikowany zespół ma niezbędne uprawienia, by dostosować sprzęt do rodzaju wykonywanych zadań. Ewa – Pol pielęgnacja terenów zielonych w nowoczesnym wydaniu – zapraszamy!

Nowoczesna pielęgnacja terenów zielonych z Ewa-Pol

Specjalizujemy się w opiece nad terenami zielonymi należącymi do wspólnot mieszkaniowych, firm produkcyjnych, zakładów przemysłowych, czy przychodni. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia oraz akcesoria po to, by jak najlepiej wywiązywać się z powierzonych zadań. Służymy klientom radą i pomocą w zakresie doboru nasadzeń oraz ich codziennej pielęgnacji. Zajmujemy się przycinaniem i formowaniem drzew i krzewów. Szczególną wagę przykładamy do pielęgnacji trawy. Zielone, równe trawniki dodają klasy każdemu budynkowi.

PROFESJONALNE KOSZENIE TRAWY

Dla naszych klientów wykonujemy również usługę profesjonalnego koszenia trawy. Zadbany trawnik niczym angielski dywan to świetna wizytówka zarówno domu, jak i przedsiębiorstwa. Nasz zespół specjalistów korzysta z profesjonalnego sprzętu, by zadbać o każdy trawnik. Jak wynika z naszego wieloletniego doświadczenia, koszenie trawy w okresie wiosenno-letnim to czasochłonne zajęcie, które wymaga ogromnego zaangażowania. Regularnie koszona, podlewana i nawożona darń doskonale się prezentuje i przyciąga spojrzenia. Specjaliści z Ewa-Pol wiedzą, jak utrzymać trawniki naszych klientów w idealnym stanie. Korzystają przy tym z kosiarek, podkaszarek, a na dużych terenach wykonują koszenie trawy traktorem. Na życzenie naszych klientów możemy wykonać również profesjonalne koszenie boiska na przykład ulokowanego przed domem oraz koszenie boiska piłkarskiego.

Koszenie z Ewa-Pol – w jakich miastach działamy?

Działamy w dużych miastach, gdzie wykonujemy profesjonalne koszenie trawy. Usługi realizujemy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Pomagamy utrzymać prywatne ogrody oraz firmową zieleń w nienagannym stanie. Nasz serwis mogą zamówić klienci z miasta: Warszawa Łódź, Poznań, Kraków oraz Gdańsk. Profesjonalne koszenie trawy zgodnie z najwyższymi standardami – zapraszamy od Ewa-Pol!

Profesjonalnie zadbamy o kostkę brukową

W ramach świadczonych usług zajmujemy się również pielęgnacją i profesjonalnym czyszczeniem kostki brukowej. Jej powierzchnia może ulec zabrudzeniu od samochodów, mokrych liści, czy soli. Nasi specjaliści usuwają zabrudzenia i przywracają kostce estetyczny wygląd. Chcesz, żeby teren przed firmą lub zakładem znów pięknie się prezentował? Zaufaj Ewa-Pol firmie z wieloletnim doświadczeniem!