Koszenie trawy – Łódź

Zabiegi pielęgnacyjne związane z utrzymaniem pięknego trawnika są bardzo wymagające. Koszenie trawy wraz z mulczowaniem to jedne z najważniejszych czynności, jakie należy wykonywać z dużą regularnością oraz starannością. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się powierzyć zlecenie koszenia trawy specjalistom Ewa-Pol.

Oferujemy wyspecjalizowane usługi koszenia, do których wykorzystujemy zarówno sprzęty ręczne (podkaszarki, kosiarki, traktor). Nasz park maszynowy jest bardzo rozbudowany i nowoczesny, a tworzące go urządzenia są wyłącznie markowe. Stihl, Kubota, Viking – na tych kosiarkach dobrze się pracuje, a oprócz fenomenalnych efektów udaje nam się wpłynąć na jakość powietrza. Wszystkie sprzęty, które mamy odpowiadają europejskim normom emisji spalin na poziomie EURO 5.

Usługi koszenia – dla firm i osób prywatnych

Oferujemy profesjonalne usługi koszenia zarówno na małych działkach czy skwerach, jak również na wielohektarowych obszarach, typu boiska piłkarskie czy parki przy obiektach użyteczności publicznej. Dopasowując sprzęt do miejsca, jak również potrzeb trawnika możemy zoptymalizować czas pracy, koszty i wreszcie uzyskać trawę, która zachwyca kolorem i bujnością. To zasługa częstego koszenia w systemie mulczowania – procesu zagęszczającego trawnik i powodującego jego naturalne nawożenie.

Napisz do nas

Czytaj więcej
z poniższymi informacjami

Zlecenie koszenia trawy w Łodzi

Szukasz profesjonalnej firmy, której dasz zlecenie koszenia trawy? Pozostajemy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy:

  • terminowość w realizowaniu zadań,
  • kompleksowe usługi pielęgnacji zieleni (oprócz koszenia trawy także odchwaszczanie, nawożenie, grabienie liści, działania dendrologiczne i inne),
  • fachowe koszenie z wykorzystaniem traktorów rolniczych, traktorków-kosiarek, kosiarek tradycyjnych, podkaszarek i cichych kosiarek na baterie.

Zapraszamy do współpracy z Ewa-Pol! Działamy na terenie całej Łodzi i w okolicach miasta. Usługi koszenia kierujemy do osób prywatnych, zarządców osiedli mieszkaniowych i dzielnic, właścicieli firm – wszystkich, którym zależy na estetyce krajobrazu w najbliższym otoczeniu.

Koszenie Łódź
Koszenie Warszawa
Koszenie Poznań
Koszenie Kraków
Koszenie Gdańsk
Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kwota częściowa
0,00
Całkowita kwota
0,00
Kontynuuj zakypy
0