Koszenie trawy – Warszawa

Utrzymanie trawnika w dobrej kondycji wymaga wielu godzin ciężkiej pracy. Koszenie trawy trzeba wykonywać regularnie, najlepiej w połączeniu z mulczowaniem. To zabieg pozytywnie wpływa na gęstość trawnika, a więc też na jego kondycję oraz prezentację. Daje efekty naturalnego mulczowania, abyś mógł cieszyć się estetyką w swoim najbliższym otoczeniu.

Odkryj wszystkie zalety wynikające ze współpracy z naszą firmą. Powierz nam koszenie trawy na terenie swojej działki lub w miejscu, którym zarządzasz, a będziesz zadowolony z efektów i tego, ile czasu uda Ci się zaoszczędzić.

Profesjonalne usługi koszenia

W Ewa-Pol przyjmujemy zlecenia koszenia trawy na terenie Warszawy i w okolicach miasta. Obsługujemy:

 • trawniki prywatne przy domach wolnostojących, szeregowych,
 • skwery miejskie, parki z nasadzeniami, również z zabytkowymi drzewami, które poddajemy opiece dendrologa,
 • tereny zielone na osiedlach mieszkaniowych.

Dzięki temu, że dysponujemy dużym zespołem specjalistów, jak również profesjonalnym sprzętem możemy jednocześnie obsługiwać kilka miejsc. Wyzwania nie stanowi dla nas nawet wielohektarowy obszar, taki jak boisko piłkarskie. Mając traktor rolniczy oraz traktorki-kosiarki jesteśmy w stanie zadbać o niego kompleksowo.

Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Przyjmujemy zlecenia koszenia trawy

  Chcesz wreszcie cieszyć się przyjemnym odpoczynkiem w ogrodzie, a nie spędzać długie godziny na koszeniu trawy? Zarządzasz obiektem, którego wizytówką jest zewnętrzny skwer lub park? W każdej sytuacji możesz powierzyć nam prace związane z pielęgnacją zieleni.

  Oznacza to dla Ciebie sporą oszczędność czasu, a także daje Ci pewność, że trawnik zawsze będzie wyglądał tak, jak tego oczekujesz. Jesteśmy tego pewni, bo do realizacji zadań wykorzystujemy cały nasz nowoczesny park maszynowy, w tym wydajny traktor Kubota, ręczne podkaszarki, a nawet cichobieżne kosiarki na baterie. Wszystkie zgodne z europejską normą EURO 5. Zapraszamy do współpracy klientów z Warszawy!

  Koszenie Łódź
  Koszenie Warszawa
  Koszenie Poznań
  Koszenie Kraków
  Koszenie Gdańsk
  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0