Koszenie trawy – Kraków

Utrzymanie trawnika, aby prezentował się pięknie i stanowił elegancką wizytówkę nieruchomości, wymaga regularnej pracy. Koszenie trawy to tylko pozornie łatwa i przyjemna czynność – każdy, kto musiał wykonywać zabiegi pielęgnacyjne wie, z jakim wysiłkiem się to wiąże. Na szczęście mieszkańcy Krakowa mogą powierzyć koszenie trawy specjalistom z Ewa-Pol!

Usługi koszenia trawników i łąk

Świadczymy kompleksowe usługi koszenia trawy, które koncentrują się na utrzymaniu zieleni w doskonałej kondycji. Częste koszenie z wykorzystaniem techniki mulczowania pozwala na zagęszczenie trawy, poprawę jej wyglądu i nawiezienie gleby w naturalny sposób. Dlatego też możesz cieszyć się pięknym wyglądem swojego przydomowego terenu.

Zlecenia koszenia trawy przyjmujemy od osób prywatnych oraz firm. Podejmujemy się koszenia trawy na:

 • trawnikach,
 • skwerach miejskich,
 • łąkach,
 • boiskach sportowych,
 • terenach zielonych wokół obiektów historycznych,
 • przydrożnych pasach zieleni.

Zachęcamy do kontaktu z Ewa-Pol, jeśli chcesz powierzyć koszenie trawy specjalistom. Szybko dostrzeżesz efekty naszej pracy oraz docenisz współpracę, którą nawiążemy.

Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Zlecenie koszenia trawy w Ewa-Pol

  Przyjmujemy zlecenia koszenia trawy w Krakowie oraz pobliskich miejscowościach. Klienci mogą oczekiwać z naszej strony maksymalnego zaangażowania, terminowości, precyzji w działaniu. Świadczenie usług koszenia na wysokim poziomie jest możliwe, dzięki wykwalifikowanemu zespołowi ogrodników, a także nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Do dyspozycji mamy traktory rolnicze Kubota, traktorki-kosiarki Stig, kosy Stihl, kosiarki Viking. Na mniejszych parcelach doskonale sprawdzają się cichobieżne kosiarki na baterie – pracują skutecznie, a niemal bezszelestnie, nie zakłócając Ci pracy ani wypoczynku.

  Zachęcamy do współpracy z Ewa-Pol przy koszeniu trawy na małej i bardzo dużej powierzchni. Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji i działa zgodnie z przyjętymi ustaleniami. Usługi koszenia trawy możemy rozszerzyć o opiekę ogrodnika i dendrologa, a także przycinanie gałęzi i odchwaszczanie.

  Koszenie Łódź
  Koszenie Warszawa
  Koszenie Poznań
  Koszenie Kraków
  Koszenie Gdańsk
  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0