Koszenie trawy – Gdańsk

Szukasz wsparcia przy koszeniu trawy? To czynność, która potrafi być bardzo absorbująca, szczególnie gdy do wypielęgnowania masz większą działkę i chcesz uzyskać efekt soczystego, gęstego dywanu. Zamiast robić to samemu, powierz usługi koszenia profesjonalistom z Ewa-Pol. Zajmujemy się tym od dawna, dlatego mamy wiedzę, zespół fachowców i niezbędny sprzęt do przeprowadzenia prac w Twoim ogrodzie, na miejskim skwerze, trawniku przed biurowcem czy boisku piłkarskim. Zapraszamy do współpracy klientów prywatnych oraz firmy z Gdańska i okolic.

Koszenie trawy traktorem

Nasz park maszynowy jest nowoczesny, stale rozbudowywany i ekologiczny. Wszystkie sprzęty, z których korzystamy w codziennej pracy spełniają europejskie normy emisji spalin. Nie tylko nie zanieczyszczają środowiska naturalnego, ale też skracają czas koszenia trawy. W dodatku poddają ja zabiegowi mulczowania, czyli naturalnego nawożenia. Wpływa to pozytywnie na kondycję gleby, trawnika oraz przyszłych nasadzeń.

Zawsze dopasowujemy rodzaj urządzenia do trawnika, uwzględniając jego ukształtowanie metraż oraz potrzeby. Korzystamy przy tym z traktora rolniczego, traktorków-kosiarek, kos, podkaszarek. Wszystkie sprzęty są markowe (Kubota, Stihl, Viking, Stig), co gwarantuje ich wydajną, ekonomiczna i ekologiczna pracę. A tam, gdzie jest taka potrzeba, możemy przeprowadzić koszenie z użyciem cichobieżnej kosiarki na baterie.

Napisz do nas

Czytaj więcej
z poniższymi informacjami

Usługi koszenia trawy Ewa-Pol

Oferujemy wyłącznie profesjonalne usługi koszenia dla mieszkańców Gdańska i okolic miasta. W ofercie mamy, oprócz koszenia trawy, także odchwaszczanie ścieżek, wertykulację i aerację, grabienie liści, opiekę dendrologiczną czy ogrodniczą. Działamy kompleksowo, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie utrzymania zieleni przez cały rok!

Oferujemy:

  • koszenie trawników,
  • koszenie boisk piłkarskich,
  • koszenie łąk,
  • koszenie parków, skwerów,
  • koszenie pasów zieleni przy drogach.

Zapraszamy do satysfakcjonującej współpracy z Ewa-Pol!

Koszenie Łódź
Koszenie Warszawa
Koszenie Poznań
Koszenie Kraków
Koszenie Gdańsk
Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kwota częściowa
0,00
Całkowita kwota
0,00
Kontynuuj zakypy
0