Sprzątanie wspólnoty mieszkaniowej

Przygotowaliśmy ofertę skierowaną specjalnie do wspólnot – świadczymy usługi z zakresu codziennego utrzymania czystości i zadbania o teren. Sprzątanie osiedli jest wykonywane przez fachowców z Ewa-Pol w dogodnych dla klienta godzinach.

W Ewa-Pol oferujemy profesjonalne sprzątanie wspólnot mieszkaniowych I OSIEDLI

Bloki i apartamenty 4 piętrowe.

Usługa obejmuje:

 • codzienne utrzymanie czystości,
 • mycie klatek schodowych,
 • zamiatanie części wspólnych,
 • wymianę lub pranie mat wejściowych, maty wejściowe,
 • pielęgnację terenów zielonych, w tym koszenie trawników.

Świadczymy również usługi pana „złota rączka” – wspieramy mieszkańców w codziennym użytkowaniu nieruchomości – wymieniamy żarówki, oliwmy zamki, dokręcamy klamki i stopki w drzwiach wejściowych.


Sprawdź inne usługi sprzątające!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  Zaangażowanie

  Pracownicy Ewa-Pol podchodzą do powierzonych zadań z zaangażowaniem. Dbamy, by wszystkie usługi były wykonywane starannie i terminowo. Jesteśmy do dyspozycji klientów, służąc radą i pomocą na każdym etapie współpracy oraz realizacji zadań.

  Bezpieczeństwo

  Wykonując pracę, dbamy o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców obsługiwanej wspólnoty. Informujemy o planowanych działaniach, a teren naszej pracy zawsze sumiennie zabezpieczamy.

  Kompleksowe sprzątanie wspólnot mieszkaniowych na najwyższym poziomie!

  Współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi, na których rzecz wykonujemy rozmaite usługi. Zajmujemy się codziennym utrzymaniem czystości, myciem klatek schodowych oraz zamiataniem części wspólnych. W pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia oraz akcesoria, które ułatwiają efektywną realizację powierzonych zadań. Świadczymy również usługi prania mat wejściowych oraz kompleksową pomoc w charakterze pana „złota rączka”. Ewa-Pol to gwarancja wysokich standardów – dbamy, by nasze usługi były wykonywane ściśle z harmonogramem. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i środki czystości, a nasz zespół ma niezbędną wiedzę i doświadczenie, by należycie zadbać o czystość budynków należących do wspólnoty. Odpowiednie zarządzanie sprawia, że możemy zaproponować wspólnotom mieszkaniowym atrakcyjne ceny – jesteśmy bardzo konkurencyjni, a nasze opłaty pozostają korzystne finansowo. Zapraszamy do kontaktu, wykonamy profesjonalną kalkulację na podstawie oczekiwanego zakresu obowiązków.

  Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych – opieka nad terenami zielonymi

  W ramach sprzątania zajmujemy się również należącymi do wspólnoty terenami zielonymi. Nasza praca obejmuje takie działania jak koszenie trawników, odchwaszczanie, grabienie liści – utrzymanie w nienagannym stanie obszarów porośniętych trawą oraz kwiatami. Oferujemy również wymianę nasadzeń – dobór roślin do warunków oraz przycinanie i formowanie krzewów i drzew. Uważamy, że zadbanie o tereny zielone na ogromny wpływ na estetyczny wygląd osiedla i samopoczucie mieszkańców.

  PROFESJONALNA OCHRONA DLA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

  W Ewa-Pol świadczymy również usługę ochrony dla wspólnot mieszkaniowych. Dbamy zarówno o budynki i spokój mieszkańców, jak i tereny zielone i parkingi. Nasi klienci powierzają nam swoje mienie, a my dokładamy wszelkich starań, by należycie wywiązać się ze swoich zadań. Sprawujemy pieczę nad obszarem wspólnoty przede wszystkim w nocy, ale jeśli jest taka konieczność również w dzień.

  Fachowe usługi sprzątania dla większych miast w Polsce!

  Nasze usługi są skierowane do wspólnot mieszkaniowych. W ramach codziennie świadczonych usług dbamy o bloki i tereny zielone. Oferujemy sprzątanie osiedli w miastach: Kraków, Łódź, Poznań i Warszawa – zapraszamy!

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0