Techniczna administracja budynku
pełen profesjonalizm

Profesjonalne podejście. To przede wszystkim wyróżnia nas w zarządzaniu nieruchomościami od strony technicznej. W Ewa-Pol techniczną administracją budynkami zajmuje się zespół specjalistów. Gwarantujemy utrzymanie w nienagannym stanie biurowców, magazynów, nieruchomości mieszkalnych. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem. Dbamy o czystość, wykonujemy ustalone z klientami prace remontowo- budowlane oraz niezbędne naprawy w obiektach, które pozostają pod naszą opieką.

Zleć zarządzanie nieruchomościami prawdziwym profesjonalistom
skontaktuj się z nami!

Każda nieruchomość, nad którą sprawujemy pieczę, przechodzi regularną kontrolę techniczną. Zajmujemy się również regularnym prowadzeniem dokumentacji. Wykonujemy okresowe przeglądy, a także naprawy i konserwacje całych obiektów oraz niezbędnych elementów poszczególnych budowli. Zajmujemy się także usuwaniem awarii i innymi zleconymi pracami.

Jeśli szukasz doświadczonego zarządcy, który zaangażuje się w opiekę nad powierzoną nieruchomością, skontaktuj się z nami! W codziennej pracy przestrzegamy najwyższych standardów. Nasz zespół specjalistów ma niezbędną wiedzę, by należycie wywiązywać się ze zleconych zadań.


Obsługa nieruchomości

od strony technicznej

01

KONTROLA TECHNICZNA

02

PROWADZENIE DOKUMENTACJI

03

OKRESOWE PRZEGLĄDY

04

NAPRAWA I KONSERWACJA

05

USUWANIE AWARII

06

I INNE...

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Serwis sprzątający. Ochrona. Techniczna administracja

Skontaktuj się z nami

telefonicznie, w biurze lub przez formularztel. 730 740 307

tel. 42 648-30-16

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź

Czytaj więcej
z poniższymi informacjami