Techniczna administracja budynku
pełen profesjonalizm

Profesjonalne podejście. To przede wszystkim wyróżnia nas w zarządzaniu nieruchomościami od strony technicznej. W Ewa-Pol techniczną administracją budynkami zajmuje się zespół specjalistów. Gwarantujemy utrzymanie w nienagannym stanie biurowców, magazynów, nieruchomości mieszkalnych. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem. Dbamy o czystość, wykonujemy ustalone z klientami prace remontowo- budowlane oraz niezbędne naprawy w obiektach, które pozostają pod naszą opieką.

Zleć zarządzanie nieruchomościami prawdziwym profesjonalistom
skontaktuj się z nami!

Każda nieruchomość, nad którą sprawujemy pieczę, przechodzi regularną kontrolę techniczną. Zajmujemy się również regularnym prowadzeniem dokumentacji. Wykonujemy okresowe przeglądy, a także naprawy i konserwacje całych obiektów oraz niezbędnych elementów poszczególnych budowli. Zajmujemy się także usuwaniem awarii i innymi zleconymi pracami.

Jeśli szukasz doświadczonego zarządcy, który zaangażuje się w opiekę nad powierzoną nieruchomością, skontaktuj się z nami! W codziennej pracy przestrzegamy najwyższych standardów. Nasz zespół specjalistów ma niezbędną wiedzę, by należycie wywiązywać się ze zleconych zadań.


Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Obsługa nieruchomości

  od strony technicznej

  01

  KONTROLA TECHNICZNA

  02

  PROWADZENIE DOKUMENTACJI

  03

  OKRESOWE PRZEGLĄDY

  04

  NAPRAWA I KONSERWACJA

  05

  USUWANIE AWARII

  06

  I INNE...

  KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

  Serwis sprzątający. Ochrona. Techniczna administracja

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0