Techniczna administracja budynku
pełen profesjonalizm

Profesjonalne podejście. To przede wszystkim wyróżnia nas w zarządzaniu nieruchomościami od strony technicznej. W Ewa-Pol techniczną administracją budynkami zajmuje się zespół specjalistów. Gwarantujemy utrzymanie w nienagannym stanie biurowców, magazynów, nieruchomości mieszkalnych. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem. Dbamy o czystość, wykonujemy ustalone z klientami prace remontowo- budowlane oraz niezbędne naprawy w obiektach, które pozostają pod naszą opieką.

Zleć zarządzanie nieruchomościami prawdziwym profesjonalistom
skontaktuj się z nami!

Każda nieruchomość, nad którą sprawujemy pieczę, przechodzi regularną kontrolę techniczną. Zajmujemy się również regularnym prowadzeniem dokumentacji. Wykonujemy okresowe przeglądy, a także naprawy i konserwacje całych obiektów oraz niezbędnych elementów poszczególnych budowli. Zajmujemy się także usuwaniem awarii i innymi zleconymi pracami.

Jeśli szukasz doświadczonego zarządcy, który zaangażuje się w opiekę nad powierzoną nieruchomością, skontaktuj się z nami! W codziennej pracy przestrzegamy najwyższych standardów. Nasz zespół specjalistów ma niezbędną wiedzę, by należycie wywiązywać się ze zleconych zadań.


Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?tel. 730 740 307

tel. 42 648-30-16

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


Czytaj więcej
z poniższymi informacjami

Obsługa nieruchomości

od strony technicznej

01

KONTROLA TECHNICZNA

02

PROWADZENIE DOKUMENTACJI

03

OKRESOWE PRZEGLĄDY

04

NAPRAWA I KONSERWACJA

05

USUWANIE AWARII

06

I INNE...

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Serwis sprzątający. Ochrona. Techniczna administracja

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kwota częściowa
0,00
Całkowita kwota
0,00
Kontynuuj zakypy
0