Sprzątanie spółdzielni mieszkaniowych

W Ewa-Pol rozumiemy, że zarządzanie spółdzielnią mieszkaniową to odpowiedzialne zadanie, które wymaga wiele uwagi i czasu. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę sprzątania spółdzielni mieszkaniowych oraz opieki nad terenami zielonymi, której celem jest odciążenie zasobów spółdzielni przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższych standardów czystości.

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH W EWA-POL

NASZE USŁUGI OBEJMUJĄ:

  • profesjonalne utrzymanie czystości w budynkach i poza nimi,
  • codzienne sprzątanie ciągów komunikacyjnych – zamiatanie części wspólnych,
  • regularne mycie klatek schodowych na parterze i piętrach,
  • utrzymanie w nienagannej czystości wejścia do budynku (również mat),
  • pielęgnację terenów zielonych, w tym koszenie trawników.

Dla naszych klientów wykonujemy również codzienne drobne usługi, które pomagają mieszkańcom budynków należących do spółdzielni w codziennym funkcjonowaniu. Pan „złota rączka” między innymi: oliwi zamki, wymienia żarówki, oliwi klamki, reguluje okna na klatce schodowej.


Sprawdź inne usługi sprzątające!

ZADBAMY O TEREN I BUDYNKI SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

Ewa-Pol atrakcyjne ceny, pełen profesjonalizm

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.


Napisz do nas

    Czytaj więcej
    z poniższymi informacjami

    Co nas wyróżnia?

    JAKOŚĆ USŁUG

    Przykładamy ogromną wagę do jakości świadczonych usług. Zatrudniamy rzetelnych pracowników, używamy profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych wysokiej jakości. Dbamy o należyte wykonywanie naszych obowiązków wynikających z zawartych umów.

    PROFESJONALIZM

    Wszystkie powierzone usługi wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami i zasadami współżycia społecznego. Dbamy o komfort mieszkańców nieruchomości, dlatego rodzaj wykonywanych prac staramy się dostosować do tempa i specyfiki życia mieszkańców spółdzielni.

    CENY

    Możemy z dumą poinformować naszych klientów, że osiągnęliśmy optymalny stosunek ceny za nasze usługi i jakości wykonywanych prac. Stosujemy niezbędne procedury bezpieczeństwa, dbamy o jakość używanego sprzętu, wykorzystujemy profesjonalną chemię.

    Sprzątamy szybko i profesjonalnie

    Świadczymy usługi kompleksowego oraz codziennego sprzątania dla naszych klientów, jakimi są spółdzielnie mieszkaniowe. Dbamy o przestrzeń przed budynkami oraz w ich wnętrzach. Usuwamy zabrudzenia z klatek schodowych, korytarzy i innych części wspólnych. Zajmujemy się również piwnicami, pomieszczeniami na wózki, rowery oraz pojemniki na śmieci. Działamy szybko i rzetelnie, wykonując powierzone zadania w taki sposób, by w jak najmniejszym stopniu ingerować w życie mieszkańców spółdzielni.

    Kompleksowa opieka nad budynkami

    Sprawujemy pieczę nad powierzonymi przez spółdzielnię budynkami. Dokonujemy niezbędnych prac, które mają na celu utrzymanie komfortu życia ich mieszkańców. Dbamy również o tereny zielone – trawniki, krzewy i klomby z kwiatami, by stanowiły ozdobę całego osiedla.

    Profesjonalna ochrona mienia

    Świadczymy również usługi ochrony – dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców spółdzielni oraz ich majątek. Nasi wykwalifikowani pracownicy na bieżąco kontrolują teren spółdzielni i dokładają wszelkich starań, by rzetelnie wywiązywać się ze swoich obowiązków.

    Shopping cart
    Brak produktów w koszyku!
    Continue shopping
    0