Sprzątanie spółdzielni mieszkaniowych

W Ewa-Pol rozumiemy, że zarządzanie spółdzielnią mieszkaniową to odpowiedzialne zadanie, które wymaga wiele uwagi i czasu. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę sprzątania spółdzielni mieszkaniowych oraz opieki nad terenami zielonymi, której celem jest odciążenie zasobów spółdzielni przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższych standardów czystości.

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH W EWA-POL

NASZE USŁUGI OBEJMUJĄ:

 • profesjonalne utrzymanie czystości w budynkach i poza nimi,
 • codzienne sprzątanie ciągów komunikacyjnych – zamiatanie części wspólnych,
 • regularne mycie klatek schodowych na parterze i piętrach,
 • utrzymanie w nienagannej czystości wejścia do budynku (również mat),
 • pielęgnację terenów zielonych, w tym koszenie trawników.

Dla naszych klientów wykonujemy również codzienne drobne usługi, które pomagają mieszkańcom budynków należących do spółdzielni w codziennym funkcjonowaniu. Pan „złota rączka” między innymi: oliwi zamki, wymienia żarówki, oliwi klamki, reguluje okna na klatce schodowej.


Sprawdź inne usługi sprzątające!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  JAKOŚĆ USŁUG

  Przykładamy ogromną wagę do jakości świadczonych usług. Zatrudniamy rzetelnych pracowników, używamy profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych wysokiej jakości. Dbamy o należyte wykonywanie naszych obowiązków wynikających z zawartych umów.

  PROFESJONALIZM

  Wszystkie powierzone usługi wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami i zasadami współżycia społecznego. Dbamy o komfort mieszkańców nieruchomości, dlatego rodzaj wykonywanych prac staramy się dostosować do tempa i specyfiki życia mieszkańców spółdzielni.

  CENY

  Możemy z dumą poinformować naszych klientów, że osiągnęliśmy optymalny stosunek ceny za nasze usługi i jakości wykonywanych prac. Stosujemy niezbędne procedury bezpieczeństwa, dbamy o jakość używanego sprzętu, wykorzystujemy profesjonalną chemię.

  Sprzątamy szybko i profesjonalnie

  Świadczymy usługi kompleksowego oraz codziennego sprzątania dla naszych klientów, jakimi są spółdzielnie mieszkaniowe. Dbamy o przestrzeń przed budynkami oraz w ich wnętrzach. Usuwamy zabrudzenia z klatek schodowych, korytarzy i innych części wspólnych. Zajmujemy się również piwnicami, pomieszczeniami na wózki, rowery oraz pojemniki na śmieci. Działamy szybko i rzetelnie, wykonując powierzone zadania w taki sposób, by w jak najmniejszym stopniu ingerować w życie mieszkańców spółdzielni.

  Kompleksowa opieka nad budynkami

  Sprawujemy pieczę nad powierzonymi przez spółdzielnię budynkami. Dokonujemy niezbędnych prac, które mają na celu utrzymanie komfortu życia ich mieszkańców. Dbamy również o tereny zielone – trawniki, krzewy i klomby z kwiatami, by stanowiły ozdobę całego osiedla.

  Profesjonalna ochrona mienia

  Świadczymy również usługi ochrony – dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców spółdzielni oraz ich majątek. Nasi wykwalifikowani pracownicy na bieżąco kontrolują teren spółdzielni i dokładają wszelkich starań, by rzetelnie wywiązywać się ze swoich obowiązków.

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0