Firma sprzątająca – Gdynia

Szukasz zaufanej ekipy, która zajmie się utrzymaniem porządku na terenie Twojego biura, spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej, którą zarządzasz albo innego, podległego Ci obiektu? Skontaktuj się z nami i zobacz, co ma do zaoferowania Ewa-Pol – firma sprzątająca (Gdynia i okolice).

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy firmą, która od wielu lat oferuje swoje usługi na terenie całej Polski, a jednym z obsługiwanych obszarów jest Pomorze. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zawsze stawiamy na jakość, profesjonalizm i pełne zaangażowanie w powierzone zadania. A należy do nich nie tylko sprzątanie firm (Gdynia), lecz także ochrona obiektów czy techniczne administrowanie nimi.

Zakres usług – nie tylko sprzątanie firm (Gdynia)

Oferujemy szeroki zakres usług sprzątających. Świadczymy je w specjalistyczny sposób, z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, akcesoriów oraz niezawodnych środków czystości. Pozwalają one na dokładne i bezpieczne posprzątanie każdego pomieszczenia – biura, przestrzeni coworkingowej, prywatnego gabinetu, stref chillout’u, poczekalni, sal konferencyjnych, kuchni, łazienek oraz wielu innych.

Czym zajmuje się firma sprzątająca z Gdyni? Usługi dla biznesu

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym, wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami – i to na wszystkich powierzchniach. Sprzątanie firm (Gdynia) obejmuje:

 • odkurzanie wykładzin, dywanów,
 • polerowanie, konserwowanie posadzek przemysłowych, mycie podłóg,
 • mycie okien, drzwi, luster, fasad i innych szklanych powierzchni,
 • pranie tapicerki w meblach wypoczynkowych, sofach, kanapach, fotelach i krzesłach.

Zakres naszych prac jest jeszcze szerszy, ponieważ pod szyldem Ewa-Pol działań nie tylko firma sprzątająca. Gdynia potrzebuje też innych specjalistów, zatem proponujemy usługi ochroniarskie i techniczną administrację budynkami obejmującą drobne naprawy.

Jakość i bezpieczeństwo – sprzątanie firm Gdynia

Nasze usługi nie tylko są skuteczne, ale także bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt oraz środki chemiczne, które są w pełni bezpieczne i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Korzystając z naszych usług, można mieć pewność, że pomieszczenia zostaną w pełni posprzątane i odświeżone, a jednocześnie nie będą narażone na szkody. Gwarantuje to wysoka polisa OC, jaką dysponuje firma sprzątająca (Gdynia).

Korzystna oferta dla firm – outsourcing sprzątania

Ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne, choć priorytetem pozostaje wysoka jakość, kompleksowość oraz dokładność sprzątania. Stawiamy na transparentność w zakresie cen i nie ukrywamy dodatkowych kosztów. Nasze ceny są dostosowane do możliwości klientów, a także do skali i charakteru wykonywanej pracy. Oferujemy także różnego rodzaju zniżki i promocje dla stałych klientów, a korzystną opcją jest abonamentowe sprzątanie firm. Gdynia to jedno z tych miast, gdzie proponujemy elastyczne dopasowanie rodzaju i częstotliwości usług do charakteru danego miejsca.

Zawsze staramy się być dostępni w dogodnych godzinach i terminach, aby zapewnić jak najwygodniejszą, dyskretną obsługę. Koniecznie zapytaj o serwis wieczorny czy sprzątanie weekendowe.

Niezawodna firma sprzątająca – Gdynia i okolice

Jako doświadczona i zaangażowana firma sprzątająca (Gdynia) oferujemy pełną dyskrecję i ochronę prywatności. Dzięki temu możemy sprawnie realizować prace porządkowe nawet w ciągu dnia, gdy w biurze są pracownicy oraz klienci.

Jeśli szukasz sprawdzonej, profesjonalnej firmy sprzątającej w Gdyni, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Z nami Twoje biuro, firma czy lokal będzie zawsze czysty i schludny, a przy tym zadbamy o to, aby atmosfera w pomieszczeniach była sprzyjająca pracy.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami oraz instytucjami. Nasze usługi są skierowane do każdego, kto ceni sobie wysoką jakość oraz komfort. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, staramy się ciągle poszerzać swoją ofertę oraz ulepszać wykonywane przez nas usługi. Proponujemy zatem dodatkowo odśnieżanie, usuwanie śniegu z dachów, usługi ochroniarskie oraz administrowanie techniczne budynkami.

 

Firma Sprzątająca Gdynia

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0