Sprzątanie pobudowlane

Zajmujemy się wymagającym sprzątaniem powierzchni oraz pomieszczeń po remoncie. Usuwamy gruz, piasek i pył oraz przywracamy estetyczny wygląd biur i mieszkań. Zespół specjalistów Ewa-Pol wykonuje sprzątanie po budowie z najwyższą starannością. W przypadku mniejszych inwestycji oferujemy również sprzątanie po remoncie.

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE PO BUDOWIE Z EWA-POL

W ich zakres wchodzi:

 • sprzątanie poremontowe w domach, biurach, hotelach, budynkach komercyjnych, zakładach produkcyjnych, na halach, w przychodniach i w szpitalach,
 • wynoszenie gruzu, odpadów pobudowlanych,
 • dostarczanie kontenerów,
 • załadunek kontenerów i obsługę wywozu.

W pomieszczeniach zajmujemy się:

 • odkurzaniem sufitów, ścian, posadzek
 • usuwaniem pyłu i gruzu,
 • myciem okien,
 • usuwaniem zabezpieczeń z ram okiennych,
 • usuwaniem zabezpieczeń z drzwi.

Sprawdź inne usługi sprzątające!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  Odpowiedzialność i Profesjonalizm

  Zadania, których się podejmujemy na etapie przyjmowania zlecenia, zawsze realizujemy do końca. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania klientów na każdym etapie współpracy.

  Doświadczony zespół roboczy

  W Ewa-Pol pracują fachowcy, którzy w codziennej pracy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie. To dzięki nim możemy doradzać naszym klientom najlepsze rozwiązania i efektywnie zarządzać pracami.

  Wysoka jakość

  Realizują powierzone zadania dokładamy wszelkich starań, by spełniały wymagania klientów i rygorystyczne standardy firmy. Jakość świadczonych usług to dla nas priorytet – dbamy, by była wykonywane na najwyższym poziomie.

  Zleć nam sprzątanie pobudowlane – profesjonalna obsługa

  W Ewa-Pol oferujemy sprzątanie pobudowlane oraz poremontowe. Usuwamy gruz i pozostałości materiałów. Na życzenie klienta zamawiamy kontener i zajmujemy się jego pełną obsługą – począwszy od wskazania miejsca ustawienia, aż po zlecenie wywozu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wykonujemy usługi sprzątania we wskazanych godzinach, angażując środki niezbędne do terminowego wykonania prac.

  Sprzątanie pobudowlane na wysoki połysk!

  Zajmujemy się sprzątaniem pomieszczeń, w których był przeprowadzany remont. Przy pomocy specjalistycznych urządzeń oraz akcesoriów oczyszczamy wnętrza z pozostałości gruzu oraz z pyłu. Odkurzamy wszystkie pomieszczenia od podłogi aż po sufit. Przed myciem okien i wycieraniem drzwi usuwamy zabezpieczenia tak, by nie pozostały ślady kleju. Szukasz firmy, która pomoże Ci szybko wrócić do prowadzenia biznesu, zarządzania hotelem, warsztatem, czy produkcją? Zgłoś się do nas – sprzątanie pobudowalne realizujemy szybko i terminowo!

  Fachowe sprzątanie po remoncie w Polsce

  Wykonujemy profesjonalne sprzątanie po budowie dla klientów zlokalizowanych w różnych rejonach Polski. Nasza oferta jest skierowana do mieszkańców miast: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań i Gdańsk.

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0