USŁUGA PREMIUM DLA CIEBIE – PROFESJONALNE SPRZĄTANIE DOMÓW W EWA-POL

W Ewa-Pol korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w sprzątaniu biurowców klasy A, B oraz budynków firmowych, by zaproponować klientom indywidualnym kompleksową usługę premium, jaką jest sprzątanie domów prywatnych, apartamentów i mieszkań zgodnie z najwyższymi standardami. Pomagamy zadbać o nieruchomość od piwnicy aż po strych!

Sprzątanie domów i mieszkań w Ewa-Pol

Oferujemy:

 • sprzątanie domów,
 • sprzątanie po remoncie,
 • sprzątanie po budowie,
 • przygotowanie domu lub mieszkania do wprowadzenia.
 • konserwację/ zabezpieczanie podłóg betonowych (polimery akryle),

Sprawdź inne usługi sprzątające!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  Wykwalifikowani pracownicy

  Profesjonaliści, którzy pracują w Ewa-Pol, mają odpowiednie kwalifikacje i są dyskretni. Należycie wywiązują się z powierzonych obowiązków, starannie wykonują zlecone zadania w ustalonym czasie.

  Doświadczenie i plan sprzątania

  Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, by wspólnie z klientem opracować indywidualny plan sprzątania z listą czynności. W Ewa-Pol działamy efektywnie.

  Rzetelność i terminowość

  Bezwzględnie przestrzegamy terminów wizyt w domach naszych klientów. Pracownicy usług czystościowych są punktualni i wykonują zadania zgodnie z harmonogramem.

  Profesjonalne sprzątanie domów

  W Ewa-Pol przygotowaliśmy usługę premium dla klientów, którzy oczekują najwyższej jakości. Oferujemy kompleksowe, a przy tym efektywne i dyskretne sprzątanie domów, apartamentów i mieszkań. Działamy według indywidualnego planu i wcześniej ustalonej listy czynności. Nasi pracownicy przykładają największą wagę do jakości i staranności działania. Oferujemy: odkurzanie i wycieranie podłóg, wycieranie mebli z zewnątrz i wewnątrz, usuwanie kurzu z książek i przedmiotów dekoracyjnych. Dbamy o porządek w kuchni: czyścimy blaty, sprzęty kuchenne, meble. W standardzie oferujemy czyszczenie wnętrza lodówki i piekarnika! Możesz nam zlecić mycie okien i rolet. Po wcześniejszym zaplanowaniu wykonujemy również usługę prania dywanów i prania mebli tapicerowanych profesjonalnym odkurzaczem piorącym. Dbamy również o ogrody naszych klientów.

  Sprzątanie domów to usługa, której ramy zostają dokładnie omówione przed rozpoczęciem współpracy. Poznajemy oczekiwania klienta oraz jego styl życia, a następnie ustalamy zakres i listę czynności koniecznych do wykonania. Każdy klient ma inne wymagania dotyczące czasu trwania sprzątania, czy poszczególnych zadań. Czynności, które w jednych domach wykonujemy raz na kwartał, w innych są wymagane raz w miesiącu. Jesteśmy przygotowani na to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Czysty dom jest nie tylko przyjemnym miejscem do życia, ale również wizytówką gospodarzy. Wielu naszych klientów, którzy zdecydowali się na sprzątanie okolicznościowe, oczekując najwyższego standardu przed planowaną wizytą gości, podjęło z nami stałą współpracę. Efekty, jakie gwarantuje profesjonalne sprzątanie oraz oszczędność czasu sprawiają, że coraz więcej właścicieli domów decyduje się na regularne zlecanie sprzątania.

  Dokładne sprzątanie po remoncie

  Świadczymy usługę sprzątania po remoncie. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, sił lub ochoty zajmować się gruntowym sprzątaniem zaraz po wyjściu ekipy remontowej. W Ewa-Pol dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz specjalistycznymi środkami chemicznymi, dzięki którym skutecznie usuwamy gruz, pył i kurz, a także pozostałości farby, czy fugi z każdego miejsca w domu lub w mieszkaniu. Sprzątanie domów prywatnych po remoncie wykonujemy po wcześniejszym zaplanowaniu czynności – chcemy przygotować niezbędne akcesoria do sprzątania oraz oddelegować odpowiednią liczbę osób, by szybko i efektywnie przygotować Twój dom do zamieszkania.

  Profesjonalne sprzątanie domów po budowie

  Budowa domu to poważne przedsięwzięcie, więc na jego ostatnim etapie dużo osób odczuwa zmęczenie. Okazuje się jednak, że po wyjściu ekipy budowlanej, a zanim przystąpi się do miłego etapu aranżacji wnętrz, należy jeszcze dokładnie posprzątać. Warto pamiętać, że sprzątanie domu po budowie różni się od standardowego. Wymaga doświadczenia i wiedzy – pył może być w każdym miejscu – oraz starannego planu. Dla osób, które nigdy nie wykonywały takie sprzątania, jest to zajęcie bardzo pracochłonne i czasochłonne. Kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin poświęconych wyłącznie na myciu, szorowaniu, odkurzaniu może skutecznie przyćmić radość z ukończenia budowy. Dlatego polecamy usługi Ewa-Pol i profesjonalne sprzątanie domów po budowie! Nasi pracownicy są skuteczni i rzetelnie wykonują powierzone obowiązki. W zależności od metrażu i ilości kondygnacji kierujemy na miejsce odpowiednią liczbę ludzi, których wspólna praca szybko przynosi efekty. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz pewność rzetelności i terminowości. Wywiązujemy się z przyjętych zleceń, sprzątając dla naszych klientów z większych miast w Polsce o podmiejskich osiedli domy świeżo po budowie.

  Przygotowanie domu lub mieszkania do wprowadzenia

  Przeprowadzka może przyprawić o ból głowy. Pakowanie często obywa się w pośpiechu, a pudła, zanim trafią do nowej lokalizacji, są przenoszone z miejsca na miejsce, a często również przechowywane w piwnicach, garażach i mocno się kurzą. Co więcej, przed pakowaniem zazwyczaj brakuje czasu, by wszystko dokładnie oczyścić. Dlatego każda rzecz po rozpakowaniu powinna zostać umyta lub starannie wytarta, zanim trafi na nowe miejsce. Jeśli czeka Cię przeprowadzka do domu, skorzystaj z usług Ewa-Pol. Najpierw wysprzątamy dla Ciebie dom zgodnie z najwyższymi standardami – przygotujemy wszystko tak, abyś mogła się wprowadzić. Następnie wniesiemy pudła i wyczyścimy dokładnie każdą rzecz, począwszy od lampy, poprzez książki, aż do cennych rodzinnych pamiątek. Usuniemy kurz z mebli. Wyczyścimy również meble tapicerowane i dywany przed położeniem ich w domu. Twoim zdaniem będzie jedynie kierowanie ruchem przedmiotów i układanie ich w konkretnych miejscach. Dzięki pomocy pracowników Ewa-Pol Twoje wprowadzenie się do nowego domu lub mieszkania odbędzie się szybko i w komfortowych warunkach. Ciesz się nowymi wnętrzami i ich urządzaniem. Zapomnij o wysiłku, z jakim wiąże się tradycyjna przeprowadzka.

  Ewa-Pol gwarancja najwyższej jakości

  Profesjonalne sprzątanie domów prywatnych to kompleksowa usługa, która ma spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tworzymy indywidualny plan działania, aby wywiązać się z ustaleń i jednocześnie dokładnie zaplanować czas sprzątania. Nasi pracownicy są dyskretni i dokładni. Pracują w domu, sumiennie wykonując swoją pracę i nie przeszkadzając gospodarzom. Wnętrze Twojego domu to dla nas miejsce pracy, ale jednocześnie Twoja prywatna przestrzeń, o którą chcemy zadbać z należytą starannością. Obecność wykwalifikowanych specjalistów z Ewa-Pol jest wyrazem Twojej troski o swoich bliskich. Jeśli chcesz, aby Twoja rodzina mieszkała w zawsze czystym, pachnącym i zadbanym domu, skorzystaj z naszej oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i starannie dobranej kadrze pracowników działamy zgodnie z najwyższymi standardami.

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0