Profesjonalne sprzątanie obiektów sportowych

W Ewa-Pol oferujemy sprzątanie obiektów sportowych takich jak:

  • kluby fitness,
  • obiekty sportowe (hale, sale treningowe, siłownie),
  • pływalnie.

Usługa obejmuje:

  • doczyszczanie posadzek,
  • konserwację/ zabezpieczanie podłóg betonowych (polimery akryle),
  • mycie okien alpinistyczne,
  • mycie okien wysokościowe.

Chcesz, by Twój obiekt sportowy lśnił czystością?

Działamy szybko i skutecznie. Sprawdź sam!

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście

Starannie przygotowujemy się do każdego zlecenia. Określamy z klientem zakres prac i przewidywany czas realizacji, by szybko i sprawnie wykonać zleconą usługę.

Bezpieczeństwo

W trakcie pracy przestrzegamy rygorystycznych standardów BHP. Do sprzątania używamy starannie wyselekcjonowaną chemię wysokiej jakości, która doskonale usuwa zabrudzenia i jest bezpieczna – może być stosowana w obiektach sportowych.

Jakość usług

W Ewa-Pol dokładamy wszelkich starań, by każda wykonana usługa była odzwierciedleniem naszego wieloletniego doświadczenia. Gwarantujemy wysoką jakość pracy, a zlecenia realizujemy terminowo i solidnie.

Zamów sprzątanie obiektów sportowych w Ewa-Pol

W takich miejscach jak klubu fitness, siłownie lub pływalnie porządek oraz czystość to podstawa! Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem od lat, więc znamy oczekiwania klientów z branży fitness oraz wellness. Wykonujemy sprzątanie obiektów sportowych zgodnie z najwyższymi standardami, by pomieszczenia wyglądały estetycznie i zachęcały do ćwiczeń.

Sprzątanie obiektów sportowych – bezpieczeństwo i jakość

Powierzone zadania wykonujemy z należytą starannością. Koncentrujemy się na doborze bezpiecznych środków wysokiej jakości, które skutecznie usuną zabrudzenia. Sprzątanie obiektów sportowych z naszą wykwalifikowaną kadrą to gwarancja terminowości i fachowości. Wnętrze klubu będzie lśniło czystością, okna będą wpuszczały naturalne światło, a wszystkie posadzki zostaną prawidłowo zabezpieczone. Umawiamy się na indywidualny termin, by wykonać usługę w dogodnych dla Ciebie godzinach – przed otwarciem klubu lub w dni wolne od zajęć. Przekonaj się, jak działamy i zamów serwis sprzątający do Twojego obiektu sportowego już dziś!