Profesjonalne sprzątanie obiektów sportowych

W Ewa-Pol oferujemy sprzątanie obiektów sportowych takich jak:

 • kluby fitness,
 • obiekty sportowe (hale, sale treningowe, siłownie),
 • pływalnie.

Usługa obejmuje:

 • doczyszczanie posadzek,
 • konserwację/ zabezpieczanie podłóg betonowych (polimery akryle),
 • mycie okien alpinistyczne,
 • mycie okien wysokościowe.

Sprawdź inne usługi sprzątające!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  Indywidualne podejście

  Starannie przygotowujemy się do każdego zlecenia. Określamy z klientem zakres prac i przewidywany czas realizacji, by szybko i sprawnie wykonać zleconą usługę.

  Bezpieczeństwo

  W trakcie pracy przestrzegamy rygorystycznych standardów BHP. Do sprzątania używamy starannie wyselekcjonowaną chemię wysokiej jakości, która doskonale usuwa zabrudzenia i jest bezpieczna – może być stosowana w obiektach sportowych.

  Jakość usług

  W Ewa-Pol dokładamy wszelkich starań, by każda wykonana usługa była odzwierciedleniem naszego wieloletniego doświadczenia. Gwarantujemy wysoką jakość pracy, a zlecenia realizujemy terminowo i solidnie.

  Zamów sprzątanie obiektów sportowych w Ewa-Pol

  W takich miejscach jak klubu fitness, siłownie lub pływalnie porządek oraz czystość to podstawa! Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem od lat, więc znamy oczekiwania klientów z branży fitness oraz wellness. Wykonujemy sprzątanie obiektów sportowych zgodnie z najwyższymi standardami, by pomieszczenia wyglądały estetycznie i zachęcały do ćwiczeń.

  Sprzątanie obiektów sportowych – bezpieczeństwo i jakość

  Powierzone zadania wykonujemy z należytą starannością. Koncentrujemy się na doborze bezpiecznych środków wysokiej jakości, które skutecznie usuną zabrudzenia. Sprzątanie obiektów sportowych z naszą wykwalifikowaną kadrą to gwarancja terminowości i fachowości. Wnętrze klubu będzie lśniło czystością, okna będą wpuszczały naturalne światło, a wszystkie posadzki zostaną prawidłowo zabezpieczone. Umawiamy się na indywidualny termin, by wykonać usługę w dogodnych dla Ciebie godzinach – przed otwarciem klubu lub w dni wolne od zajęć. Przekonaj się, jak działamy i zamów serwis sprzątający do Twojego obiektu sportowego już dziś!

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0