Czyszczenie posadzek

W Ewa-Pol wykonujemy czyszczenie posadzek w sklepach, w magazynach, powierzchniach użyteczności publicznej.

Zakres usług obejmuje:

 • polerowanie posadzek kamiennych, z gresu, terakoty,
 • zabezpieczanie posadzek betonowych,
 • doczyszczanie, usuwanie stałych zabrudzeń i uporczywych plam.

Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia:

 • szorowarki nisko i wysokoobrotowe,
 • szorowarki myjąco-zbierające.

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  Elastyczność

  Dostosowujemy zakres, czas i tempo świadczonych usług do wymagań klientów. Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i starannością.

  Nowe technologie

  Korzystamy z zaawansowanych urządzeń, by jeszcze lepiej wykonywać zlecone zadania. Dzięki specjalistycznej wiedzy, odpowiednim środkom chemicznym oraz maszynom możemy usuwać nawet uporczywe plamy i skutecznie czyścić posadzki z różnego tworzywa.

  Wykwalifikowana kadra

  Zespół wykonawczy Ewa-Pol to profesjonaliści, którzy specjalizują się w obsłudze klienta. Pracownicy zostają specjalnie wyszkoleni, by spełniać wymagania dotyczące nie tylko standardów sprzątania, ale również zachowania w zakładzie produkcyjnym, czy na hali.

  Profesjonalne czyszczenie posadzek w Ewa-Pol

  Na życzenie klientów zajmujemy się czyszczeniem posadzek – polerowaniem kamienia, gresu i terakoty. Wykorzystujemy w tym celu zaawansowany sprzęt, by osiągnięty efekt był zadowalający. Zabezpieczamy również posadzki betonowe, które są intensywnie eksploatowane na hali produkcyjnej, czy magazynowej. Zamówienie naszej firmy to pewność, że na miejsce przyjadą wykwalifikowani specjaliści z odpowiednimi urządzeniami. Inwestujemy w nasze zaplecze techniczne, ponieważ zależy nam na świadczeniu usług wysokiej jakości.

  Czyszczenie posadzek – skuteczne usuwanie plam

  Odpowiednie środki chemiczne oraz starannie wybrane urządzenia sprawiają, że w Ewa-Pol podejmujemy się usuwania zabrudzeń i plam, które wniknęły głęboko w powierzchnię posadzki. Dokładamy wszelkich starań, by usunąć z podłogi pozostałości olejów, smarów i innych środków i przywrócić jej estetyczny wygląd.

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0