Profesjonalne sprzątanie przemysłowe dla Twojej firmy

Świadczymy różnorodne usługi związane ze sprzątaniem pomieszczeń produkcyjnych oraz hal. Klienci często zlecają nam również sprzątanie magazynów. Pomagamy przywrócić estetyczny wygląd zaniedbanym powierzchniom. Wywabiamy również trudne do usunięcia plamy i zanieczyszczenia.

W EWA-Pol sprzątanie przemysłowe.

Oferujemy:

  • sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych,
  • sprzątanie zakładów produkcyjnych,
  • sprzątanie placów budowy,
  • doczyszczanie posadzek,
  • konserwację/ zabezpieczanie podłóg betonowych (polimery akryle),
  • czyszczenie bram przemysłowych,
  • mycie elewacji,
  • mycie okien w biurowcach,
  • alpinistyczne, wysokościowe mycie okien w biurowcach.

Zamów rzetelne sprzątanie przemysłowe!

Ewa-Pol to świetny wybór! Pomożemy z najbardziej opornymi zabrudzeniami. Sprawdź!

Co nas wyróżnia?

Wysokiej klasy sprzęt

Korzystamy z profesjonalnych urządzeń – szorowarek, dzięki którym jesteśmy w stanie usunąć z Twojej hali lub zakładu nawet najbardziej oporne plamy i zabrudzenia.

Wyszkolona kadra

Pracownicy Ewa-Pol to ludzie z wiedzą i doświadczeniem, którzy są specjalistami w swoim fachu. U klienta pracujemy zawsze szybko i solidnie.

Terminowość i rzetelność

Zawsze zjawiamy się w umówionym terminie ze sprzętem, akcesoriami i środkami niezbędnymi, by wykonać powierzone nam sprzątanie przemysłowe. Gwarantujemy wysoką jakość!

Sprzątanie przemysłowe dla Twojej firmy

Świadczymy usługi profesjonalnego sprzątania w zakładach produkcyjnych, na placach budowy, a także w halach magazynowych i produkcyjnych naszych klientów. Podejmujemy się różnorodnych zleceń – począwszy od uprzątnięcia terenu, poprzez czyszczenie posadzek, okien i bram, aż do zabezpieczania podłóg betonowych. Pracujemy na urządzeniach wysokiej klasy i używamy doskonałej jakości chemii przemysłowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie doczyścić zaschnięte plamy po oleju, smarach lub innych środkach  powstałe w procesie produkcji.

PRZEMYSŁOWE SPRZĄTANIE HAL W EWA-POL TO GWARANCJA SUKCESU!

Umawiamy się z klientem na dogodny termin, by nasza obecność nie zakłócała trwających procesów produkcyjnych. Pracujemy szybko i solidnie, by uzyskać oczekiwane efekty w jak najkrótszym czasie. W terenie pracuje nasza wykwalifikowana kadra – specjaliści z doświadczeniem, którzy znają się na swoim fachu. Zamawiając Ewa-Pol masz pewność, że Twoja hala zostanie wysprzątana zgodnie z obowiązującymi standardami w branży. Po naszej wizycie posadzka znów będzie wyglądała jak nowa, bramy będą doskonale zabezpieczone, a okna – przejrzyste. Sprawdź, jak działamy – umów się na profesjonale sprzątanie przemysłowe już dziś!

Sprzątanie magazynów

Zajmujemy się sprzątaniem powierzchni przemysłowych, hal oraz magazynów w różnych rejonach Polski. Polecamy nasze usługi klientom z miasta Łódź, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków.