Profesjonalne sprzątanie przemysłowe dla Twojej firmy

Świadczymy różnorodne usługi związane ze sprzątaniem pomieszczeń produkcyjnych oraz hal. Klienci często zlecają nam również sprzątanie magazynów. Pomagamy przywrócić estetyczny wygląd zaniedbanym powierzchniom. Wywabiamy również trudne do usunięcia plamy i zanieczyszczenia.

W EWA-Pol sprzątanie przemysłowe.

Oferujemy:

 • sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych,
 • sprzątanie zakładów produkcyjnych,
 • sprzątanie placów budowy,
 • doczyszczanie posadzek,
 • konserwację/ zabezpieczanie podłóg betonowych (polimery akryle),
 • czyszczenie bram przemysłowych,
 • mycie elewacji,
 • mycie okien w biurowcach,
 • alpinistyczne, wysokościowe mycie okien w biurowcach.

Sprawdź inne usługi sprzątające!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  Wysokiej klasy sprzęt

  Korzystamy z profesjonalnych urządzeń – szorowarek, dzięki którym jesteśmy w stanie usunąć z Twojej hali lub zakładu nawet najbardziej oporne plamy i zabrudzenia.

  Wyszkolona kadra

  Pracownicy Ewa-Pol to ludzie z wiedzą i doświadczeniem, którzy są specjalistami w swoim fachu. U klienta pracujemy zawsze szybko i solidnie.

  Terminowość i rzetelność

  Zawsze zjawiamy się w umówionym terminie ze sprzętem, akcesoriami i środkami niezbędnymi, by wykonać powierzone nam sprzątanie przemysłowe. Gwarantujemy wysoką jakość!

  Sprzątanie przemysłowe dla Twojej firmy

  Świadczymy usługi profesjonalnego sprzątania w zakładach produkcyjnych, na placach budowy, a także w halach magazynowych i produkcyjnych naszych klientów. Podejmujemy się różnorodnych zleceń – począwszy od uprzątnięcia terenu, poprzez czyszczenie posadzek, okien i bram, aż do zabezpieczania podłóg betonowych. Pracujemy na urządzeniach wysokiej klasy i używamy doskonałej jakości chemii przemysłowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie doczyścić zaschnięte plamy po oleju, smarach lub innych środkach  powstałe w procesie produkcji.

  PROFESJONALNE SPRZĄTANIE HAL MAGAZYNOWYCH

  Każda hala magazynowa powinna być regularnie sprzątana. Usuwanie śmieci takich jak: odpadki powstałe w procesie produkcji, opakowania, styropianowe resztki, czy inne nieczystości ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa w miejscu pracy. Pracownicy, którzy korzystają z uprzątniętych regałów i przestrzeni wspólnej, mogą skupić się na efektywnym wykonywaniu zadań. Co więcej, regularne sprzątanie hal magazynowych jest konieczne również ze względu na wyznaczenie dróg transportowych. Jedynie dbając o porządek, można zapewnić, że ruch wewnątrzzakładowy będzie płynny. Zadbaj o jakość pracy w hali produkcyjnej i wybierz usługę sprzątania. Specjalistom z Ewa-Pol możesz zlecić również mycie hal magazynowych. Regularnie sprzątana posadzka dobrze się prezentuje i jest bezpieczna w codziennym użytkowaniu. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy wydajnie działali na magazynie, zadbaj o odpowiednie warunki pracy z firmą sprzątającą Ewa-Pol!

  CZYSZCZENIE HAL PRODUKCYJNYCH – JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

  Czyszczenie obiektów przemysłowych to jedna z usług, jakie oferujemy w Ewa-Pol. Hala produkcyjna jest wizytówką firmy, więc powinien panować na niej ład i porządek. Co więcej, uprzątnięta przestrzeń sprzyja poprawie wydajności – pracownicy mogą w pełni skupić się na wykonywaniu zadań. Specjaliści z Ewa-Pol wykonują odkurzanie hal przemysłowych oraz doczyszczanie posadzek. Niektóre zabrudzenia, jakie powstaną w procesie produkcji, ciężko usunąć tradycyjnymi metodami. Dysponujemy jednak profesjonalną chemią i używamy nowoczesnych urządzeń, aby nasze działania spełniały oczekiwania klientów. Skutecznie odczyszczamy zaschnięte plamy, usuwamy również brud i kurz z trudnodostępnych miejsc. Wykonujemy również profesjonalne mycie powierzchni magazynowych, aby komponenty i surowce były przechowywane w odpowiednich warunkach.

  PRZEMYSŁOWE SPRZĄTANIE HAL W EWA-POL TO GWARANCJA SUKCESU!

  Umawiamy się z klientem na dogodny termin, by nasza obecność nie zakłócała trwających procesów produkcyjnych. Pracujemy szybko i solidnie, by uzyskać oczekiwane efekty w jak najkrótszym czasie. W terenie pracuje nasza wykwalifikowana kadra – specjaliści z doświadczeniem, którzy znają się na swoim fachu. Zamawiając Ewa-Pol masz pewność, że Twoja hala zostanie wysprzątana zgodnie z obowiązującymi standardami w branży. Po naszej wizycie posadzka znów będzie wyglądała jak nowa, bramy będą doskonale zabezpieczone, a okna – przejrzyste. Sprawdź, jak działamy – umów się na profesjonale sprzątanie przemysłowe już dziś!

  Sprzątanie magazynów

  Zajmujemy się sprzątaniem powierzchni przemysłowych, hal oraz magazynów w różnych rejonach Polski. Usuwamy śmieci, oczyszczamy i konserwujemy powierzchnie płaskie. Pracownicy Ewa-Pol działają szybko i efektywnie radzą sobie z różnego typu zabrudzeniami. Zatrudniamy osoby o odpowiednich kwalifikacjach, które należycie wykonują powierzone zadania. Ewa-Pol oferuje sprzątanie hal magazynowych w większych miastach w Polsce. Polecamy nasze usługi klientom z miasta Łódź, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków.

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0