Gwarantujemy rzetelne sprzątanie obiektów medycznych

W EWA-POL OFERUJEMY sprzątanie obiektów medycznych.

Usługa obejmuje:

  • sprzątanie szpitali,
  • sprzątanie przychodni,
  • pełną dezynfekcję sal zabiegowych i gabinetów.

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE OBIEKTÓW MEDYCZNYCH

Profesjonalizm i wysokie standardy – skorzystaj z naszych usług już dziś!

Co nas wyróżnia?

Profesjonalny sprzęt i środki czystości

W codziennej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia czyszczące i wysokiej klasy akcesoria. Używamy specjalistycznych środków czystości specjalnego przeznaczenia, mając na względzie wysoką jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo.

Zespół z doświadczeniem

Pracownicy Ewa-Pol mają odpowiednie kompetencje, by zajmować się sprzątaniem obiektów medycznych. Zadania wykonywane u klienta są realizowane terminowo z należytą starannością.

Jakość usług

W Ewa-Pol gwarantujemy wysoką jakość pracy. Każde zlecone zadanie realizujemy terminowo i solidnie. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były wykonywane z zachowaniem standardów pracy i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Profesjonalne sprzątanie obiektów medycznych z Ewa-Pol

Świadczymy usługi sprzątania w szpitalach i przychodniach – miejscach, w których muszą być zachowane najwyższe standardy czystości. Pracownicy Ewa-Pol mają kompetencje niezbędne do tego, by z należytą starannością dbać o sale pacjentów, gabinety zabiegowe, czy toalety. W codziennej pracy wykorzystujemy wyselekcjonowaną, bezpieczną chemię oraz profesjonalny sprzęt. Sprzątanie obiektów medycznych to jedna z usług, które możesz nam zlecić.

Sprzątanie obiektów medycznych – szybko i solidnie

Powierzone zadania wykonujemy zawsze z należytą starannością. W szpitalu, gdzie często liczy się czas, dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi solidnie i jednocześnie szybko. Wykorzystujemy profesjonalne urządzenia czyszczące oraz wysokiej jakości akcesoria, by utrzymać wysoki standard w pomieszczeniach. Szukasz sprawdzonego partnera, który podejdzie do swoich zadań odpowiedzialnie, spełni wszystkie wymagania i będzie dostosowywał się do obowiązujących przepisów? Skorzystaj z usług Ewa-Pol już dziś!