Gwarantujemy rzetelne sprzątanie obiektów medycznych

W EWA-POL OFERUJEMY sprzątanie obiektów medycznych.

Usługa obejmuje:

 • sprzątanie szpitali,
 • sprzątanie przychodni,
 • pełną dezynfekcję sal zabiegowych i gabinetów.

Sprawdź inne usługi sprzątające!

Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Co nas wyróżnia?

  Profesjonalny sprzęt i środki czystości

  W codziennej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia czyszczące i wysokiej klasy akcesoria. Używamy specjalistycznych środków czystości specjalnego przeznaczenia, mając na względzie wysoką jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo.

  Zespół z doświadczeniem

  Pracownicy Ewa-Pol mają odpowiednie kompetencje, by zajmować się sprzątaniem obiektów medycznych. Zadania wykonywane u klienta są realizowane terminowo z należytą starannością.

  Jakość usług

  W Ewa-Pol gwarantujemy wysoką jakość pracy. Każde zlecone zadanie realizujemy terminowo i solidnie. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były wykonywane z zachowaniem standardów pracy i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

  Profesjonalne sprzątanie obiektów medycznych z Ewa-Pol

  Świadczymy usługi sprzątania w szpitalach i przychodniach – miejscach, w których muszą być zachowane najwyższe standardy czystości. Pracownicy Ewa-Pol mają kompetencje niezbędne do tego, by z należytą starannością dbać o sale pacjentów, gabinety zabiegowe, czy toalety. W codziennej pracy wykorzystujemy wyselekcjonowaną, bezpieczną chemię oraz profesjonalny sprzęt. Sprzątanie obiektów medycznych to jedna z usług, które możesz nam zlecić.

  Sprzątanie obiektów medycznych – szybko i solidnie

  Powierzone zadania wykonujemy zawsze z należytą starannością. W szpitalu, gdzie często liczy się czas, dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi solidnie i jednocześnie szybko. Wykorzystujemy profesjonalne urządzenia czyszczące oraz wysokiej jakości akcesoria, by utrzymać wysoki standard w pomieszczeniach. Szukasz sprawdzonego partnera, który podejdzie do swoich zadań odpowiedzialnie, spełni wszystkie wymagania i będzie dostosowywał się do obowiązujących przepisów? Skorzystaj z usług Ewa-Pol już dziś!

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0