Profesjonalne projektowanie biur

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się projektowaniem biur. Nasi klienci mogą liczyć na nadzór autorski oraz profesjonalną koordynację wszystkich prac. W Ewa-Pol oferujemy pełną realizację i dokładamy wszelkich starań, by zlecone zadania zostały wykonane należycie.
W ramach współpracy dostarczamy profesjonalne projekty i świadczymy usługi konsultacyjne na każdym etapie realizacji umowy. Wykonujemy również niezbędne prace remontowo-budowlane. W ramach kompleksowej obsługi – zgodnie z życzeniem klientów do gotowych pomieszczeń wnosimy również meble.

Powierz stworzenie Twojego biura profesjonalistom
ciesz się ergonomią w pracy

W procesie urządzania biura kierujemy się zasadami ergonomii – dbamy, by każdy element przestrzeni spełniał rygorystyczne wymogi określonego środowiska pracy. Stosujemy ogólne standardy, które dopasowujemy do potrzeb danej branży. Nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają spersonalizowany projekt, który będzie spełnieniem ich potrzeb i oczekiwań. Urządzamy: przestrzenie wspólne, komfortowe zaplecza, przestronne sale konferencyjne oraz przestrzeń biurową, w której może pracować od kilku do kilkudziesięciu osób.

Szukasz sprawdzonego partnera, który zrozumie Twoje potrzeby? Zgłoś się do nas! Współpraca z firmą Ewa-Pol to gwarancja rzetelności i terminowości. Nasz zespół doświadczonych specjalistów wykonuje niezbędne prace budowlane i remontowe na podstawie wcześniej przedstawionego projektu. Ważnym elementem naszych działań jest również sprzątanie po remoncie, co znacznie skraca czas potrzebny na aranżację biura i jego umeblowanie. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się modnym i estetycznie zaprojektowanym wnętrzem.


Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?tel. 730 740 307

tel. 42 648-30-16

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


Czytaj więcej
z poniższymi informacjami

Kompleksowo urządzimy

TWOJE BIURO

01

WYKONANIE PROJEKTU

02

PREZENTACJA WIZUALIZACJI

03

PRACE REMONTOWE

04

PRACE BUDOWLANE

05

SPRZĄTANIE PO PRACACH

06

UMEBLOWANIE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Serwis sprzątający. Ochrona. Techniczna administracja

Wózek sklepowy
Brak produktów w koszyku!
Kwota częściowa
0,00
Całkowita kwota
0,00
Kontynuuj zakypy
0