Profesjonalne projektowanie biur

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się projektowaniem biur. Nasi klienci mogą liczyć na nadzór autorski oraz profesjonalną koordynację wszystkich prac. W Ewa-Pol oferujemy pełną realizację i dokładamy wszelkich starań, by zlecone zadania zostały wykonane należycie.
W ramach współpracy dostarczamy profesjonalne projekty i świadczymy usługi konsultacyjne na każdym etapie realizacji umowy. Wykonujemy również niezbędne prace remontowo-budowlane. W ramach kompleksowej obsługi – zgodnie z życzeniem klientów do gotowych pomieszczeń wnosimy również meble.

Powierz stworzenie Twojego biura profesjonalistom
ciesz się ergonomią w pracy

W procesie urządzania biura kierujemy się zasadami ergonomii – dbamy, by każdy element przestrzeni spełniał rygorystyczne wymogi określonego środowiska pracy. Stosujemy ogólne standardy, które dopasowujemy do potrzeb danej branży. Nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają spersonalizowany projekt, który będzie spełnieniem ich potrzeb i oczekiwań. Urządzamy: przestrzenie wspólne, komfortowe zaplecza, przestronne sale konferencyjne oraz przestrzeń biurową, w której może pracować od kilku do kilkudziesięciu osób.

Szukasz sprawdzonego partnera, który zrozumie Twoje potrzeby? Zgłoś się do nas! Współpraca z firmą Ewa-Pol to gwarancja rzetelności i terminowości. Nasz zespół doświadczonych specjalistów wykonuje niezbędne prace budowlane i remontowe na podstawie wcześniej przedstawionego projektu. Ważnym elementem naszych działań jest również sprzątanie po remoncie, co znacznie skraca czas potrzebny na aranżację biura i jego umeblowanie. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się modnym i estetycznie zaprojektowanym wnętrzem.


Skontaktuj się z nami

Nasza oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz serwis sprzątający i zespół techniczny pracuje w godzinach dostosowanych do specyfiki obiektu: powierzchni i godzin pracy. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zasad naszego działania?

Skorzystaj z usług sprzątania ekologicznego w Twojej firmie.796-950-769

Pon - Pt 7:00 - 18:00

Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź


  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Kompleksowo urządzimy

  TWOJE BIURO

  01

  WYKONANIE PROJEKTU

  02

  PREZENTACJA WIZUALIZACJI

  03

  PRACE REMONTOWE

  04

  PRACE BUDOWLANE

  05

  SPRZĄTANIE PO PRACACH

  06

  UMEBLOWANIE

  KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

  Serwis sprzątający. Ochrona. Techniczna administracja

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0