Koszenie trawy – Poznań

Potrzebujesz wsparcia w koszeniu trawy? Wbrew pozorom pielęgnacja trawnika nie jest prosta, a dla wielu to po prostu przykry obowiązek. Na szczęście wcale nie musisz mierzyć się z nim sam! Specjaliści Ewa-Pol czekają na zlecenie koszenia trawy wraz z usługą mulczowania. To naturalne nawożenie oraz zagęszczanie trawy pozwalające na uzyskanie spektakularnych efektów. Dzięki regularnej pracy naszych ogrodników będziesz mógł cieszyć się posiadaniem trawnika wyglądającego jak zielony dywan z gęstym runem.

Usługi koszenia w Poznaniu

Usługi koszenia realizujemy dla klientów z Poznania i okolic. Zajmujemy się utrzymaniem terenów zielonych, które należą do osiedli mieszkaniowych oraz podlegają administracji gminy czy miasta. Sporą grupę stanowią też klienci indywidualni, którzy chcą cieszyć się wypoczynkiem w pięknym ogrodzie, a nie tracić czas na koszenie trawy. Z przyjemnością zrobimy to za Ciebie! Do dyspozycji mamy:

 • zaangażowany zespół specjalistów,
 • nowoczesny park maszynowy, w tym traktor i koszarkę cichobieżną.

Koszeniem trawy zajmujemy się od dawna, dlatego możesz zaufać naszemu doświadczeniu zbieranemu przez lata.

Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Zlecenie koszenia trawy w Ewa-Pol

  Przyjmujemy zlecenia koszenia trawy, jak również inne związane z szeroko pojętą pielęgnacją terenów zielonych. Działamy zarówno na małych działkach, gdzie świetnie sprawdzają się ciche, energooszczędne kosiarki na baterie, jak również na większych obszarach, takich jak boiska piłkarskie czy parki.

  Pielęgnacja trawy wymaga od nas wiedzy i zaangażowania. Stale rozwijamy swoje kompetencje w tematach ogrodniczych, a także inwestujemy w nowe technologie. To pozwoliło nam stworzyć nowoczesny park maszynowy, z traktorami, kosiarkami i podkaszarkami renomowanych marek (Stihl, Kubota, Stig). Spełniają one normy spalania EURO 5, co czyni je przyjaznymi dla środowiska.

  Zapraszamy do współpracy przy koszeniu trawy i pielęgnacji trawników wraz z krzewami, drzewami klientów z Poznania i okolic.

  Koszenie Łódź
  Koszenie Warszawa
  Koszenie Poznań
  Koszenie Kraków
  Koszenie Gdańsk
  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0