Odśnieżanie dróg

Biały, puszysty , piękny… śnieg zachwyca, kiedy spędzasz ferie w górach, lecz traci na atrakcyjności w mieście. Opady trwające kilka godzin oznaczają, że rano czeka Cię męcząca przeprawa do pracy. Usuwanie osadu z samochodu, skrobanie szyb, a potem poruszanie się po oblodzonych, zasypanych drogach. To niebezpieczne, dlatego tak ważne jest pilnowanie porządku na terenie, którym zarządzasz.

Z pomocą specjalistów z Ewa-Pol zadbasz o odśnieżenie dróg wewnętrznych i dojazdowych oraz podjazdów, parkingów i placów. Realizujemy zlecenia na rzecz podmiotów prywatnych oraz firm w największych polskich miastach – Warszawie, Gdańsku czy Łodzi.

Naszym celem jest wsparcie klientów w zakresie kompleksowego utrzymania czystości. Zimą oznacza to głównie usuwanie śniegu i zabezpieczanie nawierzchni, aby była antypoślizgowa i nie stwarzała zagrożenia dla uczestników ruchu drogowego. To ważne ze względów estetycznych oraz wymagane przepisami polskiego prawa. Za niedotrzymanie obowiązku ciążącego na właścicielach czy zarządcach obiektów grożą surowe sankcje finansowe.

Odśnieżanie dróg, a przepisy

W świetle polskiego prawa, właściciele nieruchomości oraz zarządcy obiektów przemysłowych czy użytkowych są zobowiązani do odśnieżania dróg, które leżą na podległym im terenie. Ze względu na brak czasu i niewystarczające zaplecze technologiczne zatrudniają do pracy firmy zewnętrzne takie jak Ewa-Pol.

Zadbamy o to, aby Twój budynek od zewnątrz prezentował się elegancko i nienagannie, a ulice, chodniki i place wokół niego nie stwarzały zagrożenia dla pieszych, kierowców, pasażerów oraz samochodów i innych pojazdów mechanicznych. Musisz bowiem wiedzieć, że za nieodśnieżenie posesji grożą mandaty nakładane przez Straż Miejską, ale w razie uszczerbku na zdrowiu także procesy o odszkodowanie. Roszczenia wynikające z zapisów Kodeksu Cywilnego, a dokładniej z art. 415 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. jasno mówią o rodzajach zadośćuczynienia (finansowanie rehabilitacji, kosztów leczenia, wypłata renty). Nie ryzykuj! Zatrudnij nas i zleć nam utrzymanie czystości wokół nieruchomości. Zobacz zakres usług, które świadczymy i zaufaj naszemu doświadczeniu.

Odśnieżanie dróg z Ewa-Pol

Ewa-Pol to zespół ekspertów wyspecjalizowanych w utrzymaniu czystości. Zimą do realizowanych przez nas zadań należy usuwanie hałd śnieżnych z dachów, ogrodów, chodników, podjazdów oraz właśnie dróg. Robimy to z wykorzystaniem metod ręcznych i mechanicznych. Zapraszamy do współpracy!Odśnieżanie

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0