Firma sprzątająca – Katowice

Dostarczanie wysokiej jakości usług porządkowych to znak rozpoznawczy naszej firmy sprzątającej. Katowice są kolejnym miastem na mapie Polski, w którym prowadzimy działalność.

Ewa-Pol zrzesza specjalistów znających się na porządkowaniu obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, medycznych i sportowych. Ale to nie wszystko! Stale rozszerzamy nasze usługi, bo zależy nam na maksymalnym dopasowaniu do potrzeb klientów. A te są wysokie, związane nie tylko z utrzymaniem czystości w obiektach, ale też dbaniem o tereny zielone wokół, administrowaniem technicznym budynkami czy wreszcie ochroną mienia.

Te i inne zadania zrealizujemy dla Ciebie z maksymalnym zaangażowaniem. Doskonałą jakość naszej pracy potwierdzają rekomendacje od zadowolonych klientów z całego kraju. Przekonaj się, że są one wystawiane na solidnych podstawach – warto nam zaufać!

Czym zajmuje się firma sprzątająca z Katowic?

Współpraca z naszą firmą sprzątającą dla klientów indywidualnych oznacza dostęp do szerokiego wachlarza usług. Te są skoncentrowane na:

 • utrzymaniu czystości w obiektach mieszkalnych, usługowych, przemysłowych, sportowych, medycznych, biurowych,
 • pielęgnowaniu terenów zielonych przynależących do nieruchomości,
 • odśnieżaniu zasp z chodników, podjazdów, przejść, parkingów,
 • myciu okiem technikami alpinistycznymi i tradycyjnymi,
 • praniu dywanów, wykładzin, tapicerek w narożnikach, sofach, kanapach i fotelach,
 • myciu klatek schodowych, wind, strychów, piwnic i innych przeznaczonych do wspólnego użytkowania przez mieszkańców bloków,
 • dezynfekcji powierzchni magazynowych, sklepowych i wszystkich innych,
 • czyszczeniu kostki brukowej na uliczkach i terenach prywatnych.

Mamy szerokie kompetencje, które są efektem wieloletniej obecności na rynku naszej firmy sprzątającej. W Katowicach współpracujemy z dziesiątkami klientów prywatnych oraz przedsiębiorcami, dostarczając im usługi w takim zakresie, jakiego oczekują.

Firma sprzątająca – ochrona mienia i administracja techniczna

Przyjmujemy zlecenia związane z techniczną administracją budynkami oraz ochroną mienia. Dotyczą one takich czynności jak:

 • ochrona stacjonarna i niestacjonarna, wyjazdy grup interwencyjnych, patrolowanie okolicy, wpuszczanie i wypuszczanie gości na teren osiedli zamkniętych,
 • techniczna administracja budynkami, przeprowadzanie prac konserwacyjnych, drobnych napraw,
 • projektowanie biur.

W swoich działaniach pozostajemy elastyczni, dopasowując ofertę oraz czas realizacji usług do zleceniodawców – ich dyspozycyjności, prowadzonego trybu życia, czy charakteru pracy. Nasz cennik jest bardzo atrakcyjny, przejrzysty, wiesz ile zapłacisz, dlatego żadne przykre niespodzianki Cię nie zaskoczą. Możesz wybrać współpracę abonamentową, czyli regularne sprzątanie mieszkania, domu czy biura albo poprosić o wsparcie doraźne związane np. z relokacją, przeprowadzką czy remontem.

Skontaktuj się, aby porozmawiać o swoich potrzebach i wysłuchać naszych propozycji!

Firma Sprzątająca Katowice

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0