Firma sprzątająca – Kraków

Utrzymanie porządku w domu, biurze i wokół budynków wymaga ogromnego nakładu pracy i energii. Jeżeli chcesz spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, koncentrować się na odpoczynku, pracy lub zabawie, rozważ zatrudnienie firmy sprzątającej. W Krakowie zaufało nam już wielu klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Co sądzą o współpracy z nami? W wystawionych opiniach zwracają uwagę na nasz profesjonalizm, terminowość, zaangażowanie, dyskrecję oraz konkurencyjne stawki. Przekonaj się o tym osobiście – zadzwoń lub napisz z zapytaniem o spersonalizowaną ofertę!

Współpraca z osobami prywatnymi – firma sprzątająca domy i mieszkania

Odbiorcami naszych usług są osoby prywatne szukające rzetelnej i profesjonalnej firmy sprzątającej w Krakowie. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom proponujemy pomoc w sprzątaniu domów oraz apartamentów i przynależących do nich tarasów, pojazdów i chodników. Zimą jest to głównie odśnieżanie, latem – koszenie trawy i przycinanie krzewów.

Z przyjemnością podejmiemy się także czynności porządkowych po budowie, generalnym remoncie lub przeprowadzce. Wiemy, jak angażujące jest każde z tych przedsięwzięć, dlatego możesz liczyć na nasze doraźne wsparcie.

Potrzebujesz firmy sprzątającej regularnie? W ramach wykupionego abonamentu możesz oczekiwać naszych wizyt raz-dwa razy w tygodniu, a nawet częściej. Zarówno zakres prac porządkowych, jak również czas ich wykonania uzgadniamy indywidualnie na etapie podpisywania umowy ze zleceniodawcami.

Firma sprzątająca biura – współpraca na zasadzie outsourcingu

Outsourcing na wielu płaszczyznach jest dzisiaj cenioną i pożądaną formą współpracy między przedsiębiorstwami. Nasza firma sprzątająca jest często angażowana przez krakowskie biura do utrzymania porządku na ich terenie. Takie zlecenia realizujemy też dla:

 • wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych,
 • zarządzających obiektami sportowymi i medycznymi,
 • właścicieli galerii handlowych i parkingów podziemnych,
 • właścicieli hal przemysłowych, magazynów.

Prowadzisz swój biznes? Bez względu na to, w jakiej branży działasz potrzebujesz przestrzeni do pracy, która będzie estetyczna i reprezentatywna. Pomożemy Ci w przywróceniu oraz podtrzymaniu harmonii zarówno w środku, jak i na zewnątrz obiektu. W zakresie realizowanych przez nas czynności jest:

 • sprzątanie klatek schodowych, toalet, pomieszczeń socjalnych,
 • czyszczenie posadzek przemysłowych i kostki brukowej,
 • konserwowanie posadzek betonowych,
 • mycie elewacji i alpinistyczne mycie okien.

Usługi ochroniarskie i administrowanie obiektami

Mamy duże doświadczenie jako firma sprzątająca, a zakres naszych usług rozszerzyliśmy o ochronę stacjonarną i niestacjonarną oraz administrowanie i zarządzanie techniczne obiektami. Kraków to jedno z miast, w których działamy prężnie, poprawiając komfort i jakość życia mieszkańców. Wyspecjalizowane usługi, zaangażowany doświadczony personel, profesjonalne sprzęty z górnej półki – dbamy o to, aby współpraca z nami była dla Ciebie źródłem autentycznej satysfakcji.

Techniczna administracja obiektami i ochrona

Oprócz prac porządkowych możesz zlecić nam techniczną administrację obiektami oraz ochronę stacjonarną i niestacjonarną mienia. Obejmuje ona wyjazdy interwencyjne, a także kontrolowanie zapisu z monitoringu i reagowanie na sygnały wysyłane przez systemy alarmowe.

Wspieramy naszych klientów na etapie projektowania biur oraz wypożyczania mebli plenerowych. Współpraca z nami oznacza maksymalne zadowolenie i przyjemność, płynącą z przebywania w czysty, dobrze zarządzanym budynku. To zasługa naszego personelu, który zawsze z najwyższym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych mu zadań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Firma Sprzątająca Kraków

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0