Firma sprzątająca – Wrocław

Poszukujesz sprawdzonej i doświadczonej firmy sprzątającej? Wrocław to kolejne z miast obsługiwanych przez specjalistów Ewa-Pol. Możesz zatrudnić nas zarówno jako osoba prywatna, ale też zdecydować się na outsourcing w Twojej firmie. W ten sposób zyskasz profesjonalnego partnera, który świadczy wysokiej jakości usługi porządkowe, ale też inne związane z administrowaniem obiektami i ochroną mienia. Jesteśmy zespołem godnym zaufania, posiadającym szeroki zakres usług oraz wiele pozytywnych rekomendacji od klientów z sektora premium.

Firma sprzątająca – domy i apartamenty

Zakres usług świadczonych przez naszą firmę sprzątającą we Wrocławiu jest bardzo rozbudowany. Zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem czystości w domach i apartamentach, ale współpracujemy też ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi. Proponujemy kilka pakietów zawierających usługi dopasowane do Twoich potrzeb. W elastyczny sposób dostosowujemy się do naszych klientów, oferując im wygodne abonamenty oraz specjalistyczne wsparcie doraźne, które obejmuje sprzątanie po remoncie. Gdy chcesz szybko zapomnieć o trudach przeprowadzki i przystosowań nowe miejsce do życia lub pracy – wszystkim się zajmiemy! Oferujemy między innymi: mycie okien, konserwowanie podłóg, pranie dywanów i mebli tapicerowanych, a także czyszczenie kostki brukowej na podjeździe.

Profesjonalne sprzątanie biurowe i przemysłowe

Bez względu na to, czy oddajesz pod naszą pieczę biuro, obiekt sportowy czy medyczny, możesz mieć pewność, że kompleksowo zajmiemy się powierzonym nam budynkiem. Mamy na swoim koncie wiele udanych współpracy z przedsiębiorcami z całej Polski, w tym także z Wrocławia. Firma sprzątająca Ewa-Pol jest dobrze znana w mieście i okolicach jako rzetelna, profesjonalna, terminowa i dyskretna.

W zakresie naszych kompetencji leży:

 • sprzątanie przemysłowe,
 • sprzątanie biur – odkurzanie, pranie wykładzin, czyszczenie łazienek i kuchni, mycie garaży podziemnych,
 • sprzątanie osiedli – mycie klatek schodowych, opieka nad terenami zielonymi,
 • pielęgnacja terenów zielonych – przycinanie krzewów, odśnieżanie, koszenie trawników, sprzątanie śmieci,
 • sprzątanie hoteli i pensjonatów,
 • dezynfekcja.

Szeroki zakres usług jest naszą wizytówką. Wiemy, że wolisz zatrudnić jedną wyspecjalizowaną ekipę, niż szukać kilku podwykonawców. Z każdym klientem indywidualnie ustalamy zarówno czas, jak i godziny pracy specjalistów z Ewa-Pol. Przeprowadzimy wszystkie czynności w taki sposób, abyś mógł cieszyć się wysokim komfortem pracy.

Techniczna administracja obiektami i ochrona

Oprócz prac porządkowych możesz zlecić nam techniczną administrację obiektami oraz ochronę stacjonarną i niestacjonarną mienia. Obejmuje ona wyjazdy interwencyjne, a także kontrolowanie zapisu z monitoringu i reagowanie na sygnały wysyłane przez systemy alarmowe.

Wspieramy naszych klientów na etapie projektowania biur oraz wypożyczania mebli plenerowych. Współpraca z nami oznacza maksymalne zadowolenie i przyjemność, płynącą z przebywania w czysty, dobrze zarządzanym budynku. To zasługa naszego personelu, który zawsze z najwyższym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych mu zadań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Firma Sprzątająca Wrocław

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0