Firma sprzątająca – Toruń

Szukasz godnej zaufania firmy sprzątającej? Toruń jest jednym z miast, w których działa doświadczona ekipa Ewa-Pol. Chętnie pomożemy Ci w realizacji codziennych obowiązków porządkowych w domu lub miejscu pracy. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi, placówkami medycznymi i obiektami sportowymi.

Otrzymaliśmy od nich wiele pochlebnych opinii, a referencje to wizytówka Ewa-Pol. Dzięki nim doskonale wiesz, jakiego standardu usług porządkowych, ochroniarskich i administracyjnych możesz oczekiwać – i na pewno się nie zawiedziesz!

Usługi porządkowe w domu – firma sprzątająca Ewa-Pol

Bez względu na to, czy mieszkasz w domu czy w apartamencie firma sprzątająca jest do Twoich usług, kiedy tylko jej potrzebujesz! Chętnie dopasujemy zakres prac do indywidualnych oczekiwań, biorąc pod uwagę metraż obiektu, jego wyposażenie oraz tryb życia domowników. Na tej podstawie też przygotujemy spersonalizowany cennik i harmonogram porządków – mycia okien, prania dywanów i tapicerek, polerowania posadzek. Priorytetem jest dla nas zapewnienie Ci maksymalnego komfortu, stąd możliwość elastycznego dopasowania godzin i terminów spotkań.

Czym zajmuje się firma sprzątająca z Torunia? Usługi dla biznesu

Zakres usług naszej firmy sprzątającej jest bardzo szeroki, stąd możliwość skorzystania z wariantu podstawowego lub z pakietu rozszerzonego. Zadania, których się podejmujemy, dotyczą zarówno utrzymania porządku wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów użytkowych, biurowych, przemysłowych, medycznych i sportowych. Wśród realizowanych czynnością są:

 • mycie okien metodą alpinistyczną,
 • mycie posadzek żywicznych, betonowych, drewnianych,
 • odkurzanie i pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych,
 • dezynfekcja pomieszczeń,
 • odśnieżanie, usuwanie wiszących z dachu sopli,
 • mycie kostki brukowej, podjazdów, parkingów podziemnych,
 • utrzymanie porządku na klatkach schodowych, w windach i innych częściach wspólnych budynków.

Powyższe czynności porządkowe możemy dla Ciebie świadczyć regularnie w ramach wykupionego abonamentu. Przygotujemy nowe miejsce pracy w taki sposób, abyś mógł zacząć korzystać z niego jak najszybciej i najwygodniej.

Nie tylko usługi porządkowe – ochrona i administracja

Nasza firma sprzątająca w Toruniu ma wielu zadowolonych klientów. Współpracują z nami osoby prywatne, oddające pod naszą pieczę mieszkania, apartamenty i domy, ale też firmy i instytucje. Na ich zlecenia świadczymy też wyspecjalizowane usługi ochroniarskie, organizujemy wyjazdy grup interwencyjnych oraz śledzimy nagrania z monitoringu czy sygnały z systemów alarmowych.

Rozszerzeniem naszych kompetencji jest administracja techniczna obiektami, a więc kontrole techniczne instalacji, usuwanie awarii, prace konserwacyjne i naprawcze, okresowe przeglądy i prowadzenie dokumentacji.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, umówimy się na spotkanie, przedstawimy zakres i szczegółowy cennik usług. Z przyjemnością zatroszczymy się o Twój komfort.

Firma Sprzątająca Toruń

Umów wizytę serwisu już dziś!


Napisz do nas

  Czytaj więcej
  z poniższymi informacjami

  Shopping cart
  Brak produktów w koszyku!
  Continue shopping
  0