Strona główna | Sklep |

Środki do Dezynfekcji i ozonatory

AloeCare 5l

50,00

Specjalistyczny płyn do dezynfekcji dłoni przygotowany przez Ewa-Pol dla pracowników, kontrahentów i klientów. Najwyższa jakość w przystępnej cenie.

Brak w magazynie

Zobacz produkt

Bioseptol 80

19,00

Płyn do chirurgicznej dezynfekcji rąk o działaniu bakterio i wirusobójczym. Produkt o wysokiej skuteczności.

180 w magazynie

Zobacz produkt

Dezyradus 250ml

21,00

Specjalistyczny środek przeznaczony do dezynfekcji różnych powierzchni oraz profesjonalnych urządzeń używanych w branży medycznej i kosmetycznej. Znajduje się na liście produktów biobójczych.

1000 w magazynie

Zobacz produkt

Dezyradus 5l

69,00

Skuteczny preparat przeznaczony do dezynfekcji i odkażania powierzchni oraz urządzeń między innymi w obszarze medycznym.

200 w magazynie

Zobacz produkt

DOZOWNIK ŁOKCIOWY

79,00

Wytrzymały i łatwy w utrzymaniu w czystości dozownik łokciowy.

10 w magazynie

Zobacz produkt

Generator Ozonu Model: PA10

1.000,00

Nowoczesne urządzenie generujące ozon. Przeznaczone do stosowania w przemyśle do dezynfekcji klimatyzacji, małych pomieszczeń i wnętrz pojazdów.

11 w magazynie

Zobacz produkt

Mediseptol 5l

69,00

Profesjonalny preparat biobójczy przeznaczony do dezynfekcji sprzętów medycznych oraz gastronomicznych.

200 w magazynie

Zobacz produkt

Propspray 5l

69,00

Skuteczny płyn do dezynfekcji bakterio i wirusobójczy służący do odkażania powierzchni oraz sprzętów w branży medycznej, hotelarskiej oraz gastronomii. Bezpieczny w kontakcie z żywnością. Znajduje się na liście produktów biobójczych.

144 w magazynie

Zobacz produkt

Wysokiej jakości środki do dezynfekcji
Chcesz mieć pewność, że Twoje pomieszczenia biurowe,  produkcyjne i magazynowe są bezpieczne i można w nich komfortowo pracować? Potrzebujesz preparatów, którymi skutecznie odkazisz firmową toaletę i kuchnię? Sprawdź, jaką ofertę mamy dla Ciebie –  odwiedź nasz sklep ze środkami do dezynfekcji.

Regularne, staranne czyszczenie, które obejmuje również dezynfekcję, stało się standardem w polskich firmach. Już dziś podejmij odpowiednie kroki, by dołączyć do grona odpowiedzialnych przedsiębiorców. Dzięki naszym artykułom – chemii czyszczącej oraz produktom do dezynfekcji będziesz mógł zagwarantować swoim pracownikom bezpieczne warunki pracy, a klientom i kontrahentom komfortowe miejsce spotkań. Połóż wyraźny nacisk na bezpieczeństwo i ustalaj własne, wysokie standardy w Twojej firmie.  Świadomie buduj wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Skorzystaj z bogatego asortymentu naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz środki do dezynfekcji.
Oferta, która spełni Twoje potrzeby
W sklepie internetowym Ewa-Pol zadbaliśmy i różnorodność. Oferujemy wydajne płyny do dezynfekcji – wybierz środek, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania i używaj go do codziennego odkażania między innymi: biurek, klamek, blatów roboczych. Oferujemy zbiorniki 5-litrowe oraz spryskiwacze o mniejszej pojemności. W naszym sklepie internetowym są również dostępne preparaty do dezynfekcji rąk – żele w tubce oraz w pojemnikach. Możesz korzystać również z dozownika mocowanego do ściany, by używanie żelu w Twojej firmie stało się jeszcze wygodniejsze!
Ewa-Pol w profesjonalne sprzątanie
Jeśli nie masz czasu, by osobiście zadbać o czystość pomieszczeń firmowych, zleć to profesjonalistom! Specjaliści z Ewa-Pol zajmą się sprzątaniem, czyszczeniem i dezynfekcją Twojej firmy. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami, a codziennie staramy się nieco wyżej podnosić poprzeczkę i oferować Ci usługi, które jeszcze lepiej spełnią Twoje potrzeby.

Skorzystaj z oferty naszego sklepu na środki do dezynfekcji oraz umów się na profesjonalne sprzątanie Twojej firmy już dziś!

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0