Podziękowanie dla Ewa-Pol

Podziękowanie dla Ewa-Pol Sp. z o.o. za pomoc
w walce z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że otrzymaliśmy oficjalne podziękowanie od Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi za pomoc, jaką przekazaliśmy w ramach walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19 w mieście Łodzi.

Ewa-Pol aktywnie towarzyszy łódzkim placówkom medycznym w walce o życie i zdrowie pacjentów niemal od początku ogłoszenia pandemii. Udzieliliśmy realnego wsparcia Szpitalowi Klinicznemu nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi, ponieważ rozumiemy, jak ciężka może praca w trudnych warunkach. Pragniemy wyrazić uznanie dla każdego lekarza oraz pracownika służby zdrowia z Łodzi i województwa łódzkiego zaangażowanego w walkę z pandemią.

Otrzymaliśmy również podziękowanie od Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej. Ewa-Pol Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo nierozerwalnie związane z Łodzią, dlatego cieszymy się,że mogliśmy wspomóc miasto w trudnych chwilach.

Czujemy się wyróżnieni, że nasza pomoc okazała się potrzebna i pragniemy podziękować Szpitalowi Klinicznemu nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi oraz Prezydent Miasta Łodzi Hannie Zdanowskiej za przekazane wyrazy uznania. Dokumenty te są dla całej naszej firmy dowodem na to, że zawsze warto pomagać.

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0