Dlaczego warto powierzyć sprzątanie magazynów profesjonalistom?

Profesjonalne sprzątanie hal magazynowych i produkcyjnych w Ewa-Pol

Pomieszczenia, które są zajmowane przez Twoją firmę zawsze stanowią jej wizytówkę. I mowa tu nie tylko o reprezentatywnych gabinetach czy poczekalniach, gdzie przyjmujesz kontrahentów, ale też o całym zapleczu. Pomieszczenia socjalne, hale i magazyny – miejsca, które brudzą się intensywnie, a przecież są użytkowane przez wiele osób – pracowników, zewnętrznych dostawców i odbiorców towarów. Dlatego, jeżeli brakuje Ci czasu, personelu albo odpowiedniego sprzętu, do sprzątania magazynów najlepiej jest zatrudnić firmę zewnętrzną.

Sprzątanie hal magazynowych, podobnie jak innych pomieszczeń należących do przedsiębiorstwa powinno odbywać się regularnie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Zazwyczaj takie zaplecze zajmuje spory metraż i jest wyposażone w liczne meble oraz sprzęty. Chcąc jak najlepiej zadbać o ich wygląd, ale też kondycję, warto powierzyć czynności porządkowe wykwalifikowanym pracownikom. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

 • stworzyć w strukturach firmy dział zajmujący się utrzymaniem porządku,
 • zlecić sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów przedsiębiorstwu zewnętrznemu.

Okazuje się, że to właśnie outsourcing ma w Polsce wielu zwolenników, głównie dlatego, że w szerszej perspektywie jest tańszy, wygodniejszy i zapewnia bardziej sprawne realizowanie czynności porządkowych. Ale to nie wszystko. W wielu miejscach, ze względu na kubaturę budynku konieczne jest wdrożenie technik alpinistycznych oraz zabezpieczeń, np. przed wybuchami czy uszkodzeniami mienia. Tym zajmują się kompleksowo specjaliści, nierzadko posiadający stosowne uprawnienia do prac na wysokościach oraz inne, zgodne z obowiązującymi przepisami BHP.

Profesjonalne sprzątanie hal magazynowych i produkcyjnych w Ewa-Pol

Ewa-Pol oferuje kompleksowe sprzątanie magazynów oraz hal produkcyjnych. Współpracujemy z firmami, które działają w różnych sektorach i na ich zlecenie wykonujemy:

 • mycie regałów metalowych,
 • czyszczenie sufitów i konstrukcji, antresoli,
 • odtłuszczanie ścian,
 • mycie okien, świetlików, lamp, sanitariatów,
 • czyszczenie maszyn, taśm produkcyjnych, urządzeń jezdnych,
 • sprzątanie elementów infrastruktury, szybów wentylacyjnych, kratek,
 • impregnację posadzek i wypełnianie ubytków,
 • dezynfekcję pomieszczeń.

Jak widzisz zakres realizowanych usług jest kompleksowy. Sprzątanie hal magazynowych zawsze odbywa się zgodnie z życzeniem klienta i na jego zamówienie. Oznacza to, że wykonujemy prace, na których Ci szczególnie zależy – zarówno regularnie, jak też doraźnie, kiedy jest taka potrzeba. Porządki generalne co pewien czas czy wykonywane codziennie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dlaczego warto z nami współpracować? Sprzątanie hal magazynowych to bardzo angażująca czynność, której należałoby poświęcić sporo czasu, energii i zaangażować sporo osób.  Czy jesteś na to gotowy? Wielu przedsiębiorców zdecydowanie deklaruje, że woli skupić się na bieżącym prowadzeniu firmy niż tworzyć zespół sprzątający w jej strukturach. Doskonale to rozumiemy! Współpraca z Ewa-Pol obejmująca sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów przynosi szereg korzyści:

 • oszczędność czasu,
 • sprawne i kompleksowe utrzymywanie porządku lub przywracanie czystości po relokacji czy remoncie,
 • pewność wykonania prac porządkowych zgodnie z przepisami BHP.

Współpracując z nami, nie musisz martwić się tym, w jakiej kondycji jest zaplecze w Twojej firmie. Sprzątanie hal magazynowych wykonujemy z dbałością o wszystkie detale, docierając nawet do trudno dostępnych czy potencjalnie niebezpiecznych miejsc. Jakość naszych usług na pewno okaże się satysfakcjonująca, ponieważ na swoim koncie mamy wiele udanych współpracy z klientami z całej Polski.

Jeżeli zastanawiasz się, czy powierzyć sprzątanie przemysłowe profesjonalistom, to odpowiedź jest tylko jedna i twierdząca. Zastanów się raczej, komu powierzyć te obowiązki, aby móc cieszyć się pracą w środowisku, które jest przyjemne, estetyczne i dopasowane do potrzeb pracowników. Z Ewa-Pol sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych okaże się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0